بررسی آثار الوین یالوم
دکتر سپیده حبیب از اروین یالوم سخن خواهد گفت
اروین یالوم، استاد روان‌پزشکی دانشگاه استنفورد و نویسنده‌ی آثاری چون «روان‌درمانی اگزیستانسیال»، «مامان و معنی زندگی»، «وقتی نیچه گریست» و «هنر درمان» و بسیاری آثار دیگر است.

به گزارش خبرگزاری شبستان: نشست هفتگی شهرکتاب در روز سه‌شنبه سوم آبان ساعت 16:30 به «یالوم، روان‌درمانگرِ قصه‌گو» اختصاص دارد که با سخنرانی دکتر سپیده حبیب، روان‌پزشک و مترجم آثار یالوم، در مرکز فرهنگی شهرکتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه شهر کتاب،اروین یالوم، استاد روان‌پزشکی دانشگاه استنفورد و نویسنده‌ی آثاری چون «روان‌درمانی اگزیستانسیال»، «مامان و معنی زندگی»، «وقتی نیچه گریست» و «هنر درمان» و بسیاری آثار دیگر است که اکثر آثارش به فارسی ترجمه شده است. اروین یالوم به عنوان یک روان‌درمانگر و با دانش وسیعش در فلسفه و ادبیات، پیوند عمیقی میان این حوزه‌ها برقرار کرده است و آثارش با مخاطبان فراوانی در جهان و ایران روبه‌رو شده است. او با همان مهارتی که بیمارانش را به درمان جلب می‌کند، خواننده را هم با قصه‌های‌اش همراه می‌کند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر