همدلی با دولت در روزگار سخت (۵)
ابراهیمی: دولت با همراهی قوای دیگر در حال حل مشکلات مردم است
حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به این که نباید اتحاد میان نیروهای انقلابی از میان برود، گفت: قوه مجریه براساس رهنمودهای رهبری به همراهی قوه مقننه و قضائیه به منظور حل مشکلات مردم در حال برنامه ریزی و اجرای برنامه هاست.

«حجت الاسلام حسین ابراهیمی» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان ضمن انتقاد از تلاش برخی از سیاسیون به منظور برهم زدن اتحاد میان نیروهای انقلابی کشور گفت: اتحاد جزو اصول اولیه است و اگر جامعه ای بخواهد به رشد برسد باید وحدت داشته باشد.

 

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به این نکته که نباید اعلام مطالبات مردم از سوی برخی از مسئولان را به مثابه ایجاد اختلاف میان سیاسیون تلقی کرد، افزود: در میان تلاش برای حفظ اتحاد میان مسئولان کشور، مطالبات مردم هم باید مطرح شود. اگر مسئولان با هم بسازند و مطالبات مردم را مطرح نکنند این مساله باعث دلسردی مردم می شود.

 

وی ادامه داد: قطعا بیان مطالبات مردم حق گویی است نه اینکه اختلاف باشد اما مسئولان بایستی کار نظام را بدون اینکه غرض شخصی گروهی داشته باشند انجام دهند. اگر اختلاف به میان مسئولان بیاید نظام به جایی نمی رسد.

 

ابراهیمی خاطرنشان کرد: در این شرایط سخت باید همه باهم باشیم و برای رشد جامعه چه در اقتصاد و چه در معیشت و چه تبعیض های جامعه با وحدت و یکپارچگی تلاش کنیم. نه اینکه به مشکلات جامعه دامن بزنیم. چشم انداز آینده نظام بسیار روشن است و افق شفافی در انتظار نظام جمهوری اسلامی است.

 

وی با بیان این که در آینده ای نه چندان دور فرمایش امام راحل که فرمودند «این نظام همه مشکلات را برطرف خواهد کرد» محقق خواهد شد، گفت: این نظام مقدمه نظام ولی عصر (عج) را فراهم خواهد کرد.

 

عضو جامعه روحانیت مبارز افزود: راهنمایی های مقام معظم رهبری نیز به قدری شفاف و کارشناسی شده است که هیچ وحدتی صورت نمی گیرد الا حول و حوش فرمایش های رهبری و همه باید به ندای رهبری گوش دهند و عمل کنند و گام دوم را براساس بیانیه ای که ایشان منتشر کردند، بردارند .

 

وی در ادامه به هجمه های صورت گرفته علیه دولت نیز اشاره کرد و گفت: به هر حال در گذشته دولت به داخل توجهی نداشت و فکر می کرد برجام کلید مشکلات است اما در حال حاضر قوه مجریه  براساس رهنمودهای رهبری به همراهی قوه مقننه و قضائیه به منظور حل مشکلات مردم در حال برنامه ریزی و اجرای برنامه هاست. ما امیدواریم در ادامه این روند دولت بتواند افق آینده را روشن کند و به حل مشکلات مردم بپردازد.

 

ابراهیمی در پایان یادآور شد: این مشکلات مناسب مردم باعزت ما نیست باید این ها را با وحدت و یکپارچگی این مشکلات را از سوی قوه مجریه با همراهی قوای دیگر حل کنند تا موجب دلگرمی مردم شوند./

 

چاپ خبر