پیش بینی توئیتری ترامپ: همه تان ورشکست می شوید
ترامپ در آخرین پست توئیتری خود ادعا کرده است که بعد از دوران حکومت او رسانه ها ورشکست خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان ، دونالد ترامپ رئیس جمهور جنجالی ایالات متحده آمریکا باز هم با توئیت های خود رسانه های آمریکا را شگفت زده کرد. وی در آخرین پست توئیتری خود ادعا کرده است که بعد از دوران حکومت او رسانه ها ورشکست خواهند شد.

 

ترامپ با انتشار پستی توئیتری به تاریخ بیستم فوریه ادعا کرد بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری وی و ترک کاخ سفید همه رسانه های آمریکا ورشکست خواهند شد. وی گفت: به زودی عمر رسانه ها به اتمام خواهد رسید.

 

ترامپ در این پیش بینی خود نوشت: رسانه ها کارشان دروغ گویی است و دلیل زنده ماندن آنها هم این است که من به آنها خوراک خبری می دهم. دلیل زنده ماندن رسانه ها در زمان فعلی هم همین است وگرنه به زودی همه آنها نابود خواهند شد.

 

ترامپ نوشت: بسیاری از رسانه ها در دوران ریاست جمهوری وی به این دلیل زنده مانده اند که خودش سوژه خبری آنهاست و همچنان به کسب و کار خود ادامه می دهند.

 

 

وی تایید کرد: مطبوعات در هیچ زمانی مانند امروز ناسازگار نبوده‌ و داستان‌هایی می‌نویسند که از اساس غلط است. حتی نویسندگان به خود اجازه نمی دهند تا تاییدیه مطلب را قبل از انتشار بگیرند.آنها کاملا از کنترل خارج شده‌اند.

 

منبع: توئیتر

چاپ خبر