هیئت‌امنای مؤسسات خیریه در ایلام تشکیل می‌شود
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام بر تشکیل و راه‌اندازی هیئت‌امنای مؤسسات خیریه این استان در راستای هدفمند کردن این مؤسسات تأکید کرد.

 به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، «محمد نوذری»، در نشست با مسئولان و هیئت‌امنای مؤسسات خیریه این استان اظهار کرد: برای هدفمندسازی و قانونمند کردن فعالیت‌ها و کمک‌های خیرین تشکیل هیئت‌امنای مؤسسات خیرین استان ضروری است.

 

وی، با تأکید بر اینکه بدون تردید خدمت به خانواده‌های نیازمند یک ارزش الهی و اخلاقی است، گفت: خدمت به محرومان و نیازمندان از مقدس‌ترین اعمال انسان محسوب می‌شود و فعالیتی مردمی برای خدمت به مردم است.

 

نوذری، تصریح کرد: خدمت‌رسانی، حس نوع‌دوستی و غیر خواهی در فرهنگ تعالیم الهی و فرهنگ ایرانی که ریشه درگذشته این مردم دارد دارای ارزش و ثواب فراوانی است.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی  استانداری ایلام، افزود: امروز با شرایط سخت اقتصادی، گره‌گشایی و رفع نیازمندی‌ها از نیازمندان باید به یک ارزش و فرهنگ بیش از گذشته در بین مردم نهادینه شود.

 

وی، خاطرنشان کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین باید دقت نمایند دچار قشربندی و تشویق عادت بعضی از افراد نیازمند نشوند و تلاش نمایند به خانواده‌های محروم و نیازمند واقعی خدمات‌رسانی نمایند.

 

گفتنی است، در این نشست مسئولان و هیئت‌امنای مؤسسات خیریه استان ایلام در خصوص تشکیل هیئت‌امنای مؤسسات خیریه استان باهم بحث و تبادل‌نظر کردند.

 

چاپ خبر