بازرس خانه احزاب :
لیست نهایی احزاب مورد تایید وزارت کشور تا ۱۰ اسفند اعلام می شود
محمدی نوری از اعلام لیست نهایی احزاب مورد تایید کمیسیون ماده ۱۰ وزارت کشور تا ۱۰ اسفند خبر داد.

«محمد جواد محمدی نوری» در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد جلسه روز دوشنبه خانه احزاب گفت: جلسه روز گذشته خانه احزاب به ریاست کمالی در خانه احزاب برگزار شد و در این جلسه مانند جلسات قبل شاهد حضور برخی از دبیران کل سایر احزاب کشور هستیم که در این جلسه نیز میزبان دبیر کل حزب مردمی اطلاحات و رییس خانه احزاب استان گیلان بودیم.

 

بازرس خانه احزاب اظهار کرد: مهمترین دستور جلسه این هفته برای هماهنگی پراخت یارانه ها بود که قرار شد در هفته جاری نیز براساس ارسال اخرین لیست وزارت کشور نسبت به احزابی که اقدامات تطبیق حزب مطبوع را با کمسیون ماده احزاب انجام دادند و به تایید وزرات کشور رسیده است که تا کنون 81 حزب اعلام شده است که قرار شد الباقی یارانه احزاب به آنها پرداخت شود .

 

وی افزود: جای قدردانی از دولت و وزارت کشور دارد و هم از پیگیرهای طاهرنژاد و کمالی در پیگیری منابع کمک یارانه ای احزاب در سال 96 این یارانه مربط به سال 96 است که در سال 97 وصول شده  و در حال توزیع است.

 

محمدی نوری خاطر نشان کرد: در این جلسه موضوع پیام رهبر انقلاب در گام دوم انقلاب اسلامی نیز مورد بررسی قرار گرفت  و پیشنهاد داده شد تا گروههای سیاسی  در کمیته های جوانان احزاب مورد بررسی قرار بگیرد و تعاملاتی دنبال شود، خانه احزاب هم قصد دارد تا در سال جدید در راستای منویات رهبر انقلاب در این بیانیه اقداماتی را انجام دهد.

 

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی تصریح کرد: مهمترین بحث این جلسه برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب در وزارت کشور در 23 اسفند ماه با حضور مسئولان لشکری و کشوری است  و قرار شده است تا 10 اسفند آخرین لیست پایش شده و ارزیابی شده توسط کمیسیون ماده 10 احزاب برای حضور احزاب در این مجمع از سوی وزارت کشور اعلام شود/.

چاپ خبر