رئیس پلیس فتای استان البرز مطرح کرد:
وعده خودرو ارزان قیمت، دام جدید کلاهبرداران/ اپلیکیشن کودکان بهشت حقیقی نیست
رئیس پلیس فتای استان البرز از کلاهبرداری جدید با عنوان اپلیکشن بچه های بهشت و وعده خودرو ارزان قیمت خبر داد و گفت: کلاهبرداران با وعده خودرو ارزان قیمت از مشتریان بیعانه می گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان البرز، « سرهنگ محمد اقبالی» طی نشست خبری که امروز (28 بهمن) در پلیس فتا استان البرز برگزار شد از یک کلاهبرداری در فضای مجازی خبر داد و گفت: کلاهبرداران با طراحی یک اپلیکشین با عنوان موسسه کودکان بهشت از مردم کمک مالی می گرفتند.

 

رئیس پلیس فتا استان البرز افزود: این اپلیکیشن مجازی حقیقی نیست و تنها در جهت فریب افکار عمومی طرح ریزی شده است که به تعاقب آن از شهروندان کلاهبرداری شده است.

 

وی تصریح کرد: متهمان از شهرهای کرج و تهران در سنین 28تا 35 سال بودند  و تعداد شاکیان این کلاهبرداری به 150 نفر می رسد.

 

اقبالی در ادامه مطرح کرد: از دیگر کلاهبرداری صورت گرفته باندی است که در یکی از مراکز خرید خودرو، فروشندگان با پیشنهاد پایین ترین قیمت و گرفتن بیعانه جلب مشتری می کردند.

 

وی تصریح کرد: پرونده باند کلاهبرداران با عنوان « خودرو ارزان قیمت» نیز تا کنون 25 نفر شاکی خصوصی داشته است ، که چهار نفر در خصوص این پرونده دستگیر شده اند .

 

رئیس پلیس فتا استان البرز تصریح کرد: کلاهبرداران در قالب استارت آپ با اعلام آگهی فروش خودرو مدل بالا زیر قیمت بازار از خریداران درخواست بیعانه از مبلغ پنج تا ۱۰ میلیون می کردند.

 

 

چاپ خبر