پوربافرانی در گفتگو با شبستان:
شهید «عباس کوهی» افتخار خور و بیابانک/توطئه های دشمنان، ملت ایران را هوشیارتر می‌کند
نماینده مردم نایین و خور و بیابانک با تاکید بر اینکه شهید «عباس کوهی» افتخار خور و بیایانک است، گفت: اقدامات وحشیانه که از سوی عوامل زورگویان جهان در کشورمان انجام می شود ملت ایران را بیدارتر و هوشیارتر از قبل خواهد کرد.

«عباسعلی پوربافرانی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: شکوه و عظمت مردم کشورمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان به ویژه آمریکا و اسرائیل بود و اینها نتوانستند بزرگی و عظمت حرکت ملت ایران را ببینند و دست به یک کار تروریستی زدند و انجام چنین اقدامات سبوعانه ای بیانگر ضعف دشمنان ملت ایران است.


نماینده مردم نایین و خوربیابانک ضمن تسلیت به ملت ایران، مقام معظم رهبری و خانواده های شهدای حادثه تروریستی گفت: دشمنان ایران اسلامی می خواستند جشن  چهل سالگی انقلاب اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند اما به همت ملت چنین اتفاقی شکل نگرفت و بی تردید آمریکا و اسرائیل  عوامل اصلی این حادثه تروریستی هستند و قطعا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ محکمی به این اقدام پلید و ضد انسانی خواهد داد و انتقام خون پاسداران شهید را از جنایتکاران خواهد گرفت.


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان نمود: دشمنان در آینده هم در پی فرصتی برای چنین اقدامات تروریستی خواهند بود چرا که مستبدان وقتی که عظمت ملت را می بینند به هر اقدام ناشایستی متوسل می شوند تا حماسه های مردمی را تحت الشعاع قرار دهند.


پوربافرانی در پایان ضمن تسلیت شهادت شهید مدافع حریم امنیت ستوانیکم پاسدار «عباس کوهی» که در حادثه کور تروریستی سیستان و بلوچستان به شهادت رسید، خاطر نشان نمود: توطئه های دشمنان نمی تواند ملت ایران را به عقب نشینی وادار کند و قطعا اینگونه اقدامات وحشیانه که از سوی عوامل زورگویان جهان در کشورمان انجام می شود ملت ایران را بیدارتر و هوشیارتر از قبل خواهد کرد.


گفتنی است شهید عباس کوهی از حوزه خوروبیابانک یکی از  شهدای عملیات انتحاری جاده خاش – زاهدان بود. وی متولد 16 آذر 1368 در روستای ابراهیم آباد خوروبیابانک درسال 92 وارد سپاه شهرستان شد و با مدرک کاردانی مکانیک خودرو در قسمت فنی مهندسی ناحیه مقاومت بسیج مشغول به خدمت بود. او در حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل حافظان مرزهای میهن اسلامی در جاده خاش- زاهدان به شهادت رسید./

 

چاپ خبر