از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان صورت گرفت
قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک از حضور حماسی و پرشور مردم شریف استان گلستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران قدردانی کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از گرگان، در پیام مشترک آیت الله «سیدکاظم نورمفیدی» و «سید مناف هاشمی» آمده است: دهه مبارک فجر نماد وحدت، همگرایی و ولایت مداری مردمی است که آرمان های خود را یک صدا فریاد کشیدند و با رهبری بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) جمهوری اسلامی را به عنوان نظامی آزاده و فارغ از ابرقدرت های شرق و غرب تثبیت کردند.

 

ملت شریف ایران در حالی چهلمین بهار انقلاب اسلامی خود را جشن می گیرند که دشمنان قسم خورده این سرزمین در طول سالیان گذشته لحظه ای از دشمنی با مردم و حکومت مطبوعشان دریغ نورزیده اند.

 

حضور بی بدیل و بی نظیر مردم ولایت مدار گلستان اعم از شیعه و سنی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در واقع نشانگر پیروی و همراهی ولی نعمتان انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل، انقلاب شکوهمند اسلامی و رهنمون های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

 

اینجانبان ضمن تقدیر از حضور پرشور و مثال زدنی شما مردم شهید پرور استان گلستان که در راه پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ۴ هزار شهید گلگون کفن را تقدیم کرده اید، در این راهپیمایی تقدیر می نماییم و بر این باوریم که با وحدت موجود در کشور و استان دشمنان هرگز به اهداف حقیر خود دست نخواهند یافت.

 

چاپ خبر