حمایت قاطع کانون های مساجد از ۴ دهه افتخار و عظمت ایران
حجت الاسلام کلات پور، راهپیمایی یوم الله ۱۲ بهمن را نقطه اوج وحدت و حضور آگاهانه ملت ایران خواند و گفت: کانون های مساجد با حضورپرشور و حماسی خود از ۴ دهه عظمت و افتخار ایران حمایت کردند.

حجت الاسلام افشین کلات پور، با اشاره به دعوت عمومی کانون های مساجد برای حضور هر چه باشکوه تر مردم در این راهپیمایی، به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: امروز شاهد حضور گسترده اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد پا به پای ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی در این آوردگاه حساس هستیم.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، افزود: این حضور در کرمانشاه به مراتب از سال های گذشته پررنگ تر است.چنانچه می بینیم جوانان کانون های مساجد به عنوان قشری بصیر، آگاه و اثرگذار با تمام توان و بهره گیری از ابزارهای اثرگذار معنوی، فکری و فرهنگی خود پای کار آمده اند.

 

وی با اشاره به تنوع قومی و مذهبی در استان کرمانشاه، حضور پرشور مردم ولایت مدار و انقلابی کرمانشاه در اقصا نقاط این استان را نماد وحدت، بصیرت و آگاهی آنان خواند و گفت: امروز مردم کرمانشاه هماهنگ با سراسر کشور با هر بینش سیاسی، دین و قومیت فریاد الله اکبر و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی سر دادند.

 

حجت الاسلام کلات پور، با اشاره به اجرای طرح سرود 40 هزار نفری کانون های فرهنگی هنری مساجد همزمان با راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در کرمانشاه، گفت: جوانان کانون های مساجد علاوه بر ثبت و ضبط صحنه های ماندگار این حضور حماسی، آدمک های استکبار را به آتش کشیدند تا باری دیگر نشان بدهند که تمام خواب و خیال های دشمن نقش بر آب می شود.

 

وی با تقدیر از حضور گسترده اعضای کانون های مساجد در این راهپیمایی، گفت: مسجد خاستگاه انقلاب است. این سنگر هیچ گاه خالی نمی ماند. وجود جوانان بصیر، ولایت مدار و همیشه در صحنه که آرمان فرهنگی و عقیدتی خود را از کانون مقدس مسجد می گیرند سرمایه تمام نشدنی برای این کشور، اسلام و انقلاب است.

 

 

چاپ خبر