نماینده ولی فقیه در گیلان:
اجتماع عظیم امروز مردم گیلان تحسین برانگیز و دشمن شکن بود
آیت الله فلاحتی گفت: اجتماع عظیم مردم گیلان به ویژه شهر رشت زیر باران شدید تحسین برانگیز، شگفت‌آور و دشمن‌شکن بود.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله «رسول فلاحتی» امروز(دوشنبه،۲۲ بهمن) در دیدار با نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه اجتماع عظیم مردم گیلان به ویژه شهر رشت در زیر باران شدید تحسین برانگیز، شگفت‌آور و دشمن‌شکن بود اظهار کرد: مردم به اعتبار فضیلت انقلاب اسلامی در راهپیمایی با شکوه روز ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: تشکیل حکومت اسلامی، نابودی قدرت‌های جهانی، شکست ابهت آمریکا و عزتمندی مردم از دستاوردهای انقلاب است.

 

امام جمعه رشت در ادامه با بیان اینکه گیلان از جوانان اندیشمند و خوش استعداد برخوردار است، تصریح کرد: در دانشگاه و حوزه دارای مفاخر بسیاری هستیم اما از این افراد بهره لازم برده نمی‌شود.

 

آیت الله فلاحتی، خواستار توجه دولتمردان نسبت به فرهیختگان گیلانی شد و بیان کرد: پس از انقلاب تاکنون تنها دو وزیر گیلانی در کابینه تمام دولت‌ها داشتیم و نسبت به این استان بی‌مهری شده است.

 

وی به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر احداث بیمارستان یک هزار تختخوابی در گیلان در سال ۹۴ اشاره کرد و یادآور شد: بیمارستان‌های گیلان از قدمت ۱۰۰ ساله برخوردارند و این امر زیبنده مردم استان نیست.

 

*حماسه امروز شکست ۴۰واره آمریکا در برابر ملت ایران بود

«سعید جلیلی» نیز در دیدار مذکور به حضور با شکوه مردم رشت در راهپیمایی امروز اشاره کرد و گفت: حماسه امروز شکست ۴۰واره آمریکا در برابر ملت ایران بود.

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با تبریک انتصاب آیت الله فلاحتی به عنوان نماینده ولی فقیه در گیلان، افزود: به تلاش‌های حضرتعالی با همراهی نیروهای حزب اللهی در استان گیلان خدا قوت میگوییم.

 

وی در ادامه لازمه حضور مردم در صحنه را نیازمند نقشه راه خواند و بیان کرد: اکنون انقلاب اسلامی تثبیت شده و ریشه دوانده است.

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه آینده انقلاب اسلامی بسیار روشن است، تصریح کرد: در طول انقلاب شاهد فراز و نشیب‌هایی بودیم اما این موضوع جای نگرانی ندارد.

 

جلیلی به ریشه‌های عمیق انقلاب اسلامی در کشور اشاره کرد و یادآور شد: آنچه انقلاب اسلامی را به پیش برده، حرکت همگام مردم با مقام معظم رهبری نه یک گام عقب‌تر و نه یک گام جلوتر بوده است.

چاپ خبر