رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا:
آمریکا جرأت حمله به ایران را ندارد
سعیدی گفت: برخی می گویند اگر تسلیم نشویم، جنگ نظامی راه می افتد، در حالی که آمریکا هیچگاه جرأت حمله به ایران را نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، حجت الاسلام و المسلمین «علی سعیدی» امروز (دوشنبه 22 بهمن) در جمع راهپیمایان قمی با تاکید بر اینکه باید زمان شناس باشیم گفت: آمریکا به فکر تکیه بر داخل کشور است و می خواهد ردپا در کشور ایجاد کند.

 

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: دشمنان می خواهند برای از میان بردن قدرت منطقه ای و نفوذ معنوی جمهوری اسلامی ایران بکوشند اما موفق نشده و نفوذ جمهوری اسلامی در همه جا نمایان است.

 

وی با اشاره به حضور نظامی آمریکا در منطقه گفت: آمریکا با حضور نظامی در منطقه، هیچ دستاوردی به دست نیاورده و فقط اقتدار ایران و جبهه مقاومت در منطقه افزوده شده است.

 

سعیدی ابراز داشت: طی سال های گذشته نفوذ عناصر وابسته و غرب گرا در کشورمان را شاهد هستیم و این معضل بسیار جدی و خطرناکی است که باید به آن توجه داشته باشیم.

 

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به ذهن آمریکایی ها گتف: آنها به دنبال این هستند توطئه ایجاد کنند و اگر مردم بدانند در ذهن فاسد آنها چه می گذرد، ایستادگی و مقاومت آنها چند برابر خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: آمریکایی ها به دنبال تضعیف عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران هستند وگرنه تعداد سانتریفیوژها و این مسائل برای آنها مهم نیست.

 

سعیدی به فتنه سال آینده اشاره کرد و گفت: فتنه سال 98 نقطه تلاقی تلاش های دشمنان و معارضان داخلی و خارجی است و باید این مسائل را بدانیم.

 

وی گفت: دشمنان در راستای سم پاشی و القای برخی مسائل هستند که در ابتدا در داخل کشور ضرورت مذاکره با آمریکا و اروپا را القا و پس از آن می گویند که باید تسلیم شویم.

 

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: برخی می گویند اگر تسلیم نشویم، جنگ نظامی راه می افتد، در حالی که آمریکا هیچگاه جرأت حمله به ایران را نخواهد داشت.

 

سعیدی با اشاره به تلاش های رئیس جمهور آمریکا گفت: دکترین ترامپ مبنی بر نابودکردن عناصر قدرت ایران اسلامی است که از جمله آنها خدشه دار کردن انسجام ملی بوده که باید این مسائل را دانسته و هوشیار باشیم.

 

وی عنوان داشت: دشمنان نظام به دنبال تحریم و تهدید و همچنین زیر سئوال بردن دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و می خواهند با ایجاد نارضایتی و اغتشاش، فضای کشور را مسموم کنند که باید دولت و مجلس در راستای رفع مشکلات کوشیده و تحریک گسل های نارضایتی را ندهند.

چاپ خبر