آیت الله العظمی نوری همدانی:
مردم اجازه نمی دهند کسی به انقلاب چشم سو داشته باشد
آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: مردم همواره سنگر انقلاب را حفظ می کنند و اجازه نخواهند داد که دشمنان به این کشور نگاه بد داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، آیت الله العظمی «حسین نوری همدانی» امروز (دوشنبه 22 بهمن) در حاشیه حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: این حضور مردم دارای دو پیام داخلی و خارجی است و این حضور نشان داد ملت ایران در برابر استکبار جهانی با قدرت ایستاده است.

 

مرجع تقلید جهان تشیع عنوان داشت: مردم همواره سنگر انقلاب را حفظ می کنند و اجازه نخواهند داد که دشمنان به این کشور نگاه بد داشته باشند.

 

وی گفت: این راهپیمایی پیام دیگری نیز دارد که از جمله این است که مردم ایران اسلامی در راه مبارزه با دشمنان تنها نیستند بلکه کل آزادی خواهان جهان همراه با ملت ایران می باشند و همانا این پیروزی، پیروزی آشکار است.

 

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه مردم براساس مکتب و مذهب خود در میدان حضور دارند گفت: در راه انقلاب اسلامی مردم جان دادند و چنین مردمی همواره در تمام صحنه ها حضور خواهند داشت. 

 

این مرجع تقلید خطاب به مسئولان گفت: این حضور مردم به مسئولان این پیام را دارد که باید کار شبانه روزی انجام داده و در راستای رفع مشکلات آنها بکوشند.

چاپ خبر