آیت الله مظاهری در تاکید بر حضور در راهپیمایی:
راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه دشمنان را نقش بر آب می کند
رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انسجام، وحدت و عشق به نظام را نشان می دهد و نقشه دشمنان را نقش بر آب می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، آیت الله العظمی «حسین مظاهری» بر حضور بر حضور در راهپیمایی 22بهمن تاکید کرد و اظهارداشت: راهپیمایی 22 بهمن امسال در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیش از بیش مورد تاکید است و حضور حماسی مردم نشان از دشمن ستیزی است.

 

این مرجع تقلید عالم تشیع افزود: با این حضور حماسی دشمنان را نا امید و وطئه ها و نقش های آمریکای جنایت کار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را نقش بر آب می کند و مسیر انقلاب را پر دوام می کند.

 

وی حضور مردم در صحنه های مختلف و حساس انقلاب را نشان از آگاهی و بینش ملت ایران دانست و تصریح کرد: این حضور مردمی منجر به استقرار و تداوم مسیر انقلاب طی این 40 سال شده است.

 

رئیس حوزه علمیه اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران همواره مورد عنایت و توجه خداوند متعال و حضرت ولی عصر(عج) بوده، خاطرنشان کرد:  حمایت های الهی و عنایات اهل البیت(ع) همواره زمینه ساز پیشرفت کشور شده وبه همین عنایات این نظام مقدمه ساز ظهور امام زمان(عج) خواهد بود.

 

این مرجع تقلید با اشاره به نابسمانی در وضعیت اقتصادی کشوری و معیشت مردم گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی سبب ناامیدی مردم از نظام نخواهد شد و آن ها بر ارزش های اسلامی و انقلابی پایبند هستند.

 

وی تاکید کرد:  مسئولان باید برای بهبود وضعیت زندگی مردم که همواره پشتیبان نظام هستند کار و اقدام اساسی انجام دهند.

چاپ خبر