«کودکی به تاراج رفته؛ سیاست های رژیم صهیونیستی برای حبس کودکان فلسطینی»
«کودکی به تاراج رفته؛ سیاست های رژیم صهیونیستی برای حبس کودکان فلسطینی» اثر «کاترین کوک» با ترجمه «صائب کریمی» را مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ کرده است.

 

 به گزارش خبرگزاری شبستان، اين اثر وضعيت دادگاه‌ها، زندان‌ها و وکلاي فلسطيني کودکان زنداني را موشکافانه به تصوير مي‌کشد. نويسندگان کتاب معتقدند شکنجه‌هايي را که کودکان فلسطيني متحمل مي‌شوند بايد در چارچوب شکنجه‌هاي دولتي در نظر گرفت. چراکه اتخاذ اين روش‌هاي شکنجه، يک تصميم آگاهانه از سوي دولت غاصب صهيونيستي است؛ تصميمي که در راستاي استراتژي کلي آنها براي تضعيف هرگونه مقاومتِ حقيقي يا بالقوه در مقابل اشغالگري اتخاذ شده است. به هر روي، آنچه بسيار غم‌انگيز و تأمل‌برانگيز است، سکوت قدرت‌هاي اروپايي، آمريکا و سازمان‌هاي بين‌الملليِ حقوق بشري در قبال جنايات آن رژيم است. اين سکوت نشان‌دهنده‌ي آن است که سازمان‌هاي مذکور صرفاً ابزارهايي در راستاي اهداف و خواسته‌هاي قدرت‌هاي بزرگ و پيشبرد منافع ايشان است

«کودکی به تاراج رفته؛ سیاست های رژیم صهیونیستی برای حبس کودکان فلسطینی» اثر «کاترین کوک» با ترجمه «صائب کریمی» را مرکز اسناد انقلاب اسلامی در 312 صفحه چاپ کرده است.

چاپ خبر