سیما تیرانداز در نششت خبری سریال« بچه مهندس»
صداوسیما باید پشت هنرمند بایستد
این بازیگر گفت:من برخلاف بقیه عوامل از واکنش ها نسبت به سریال عصبانی نیست، کمی مقصر صداوسیما را می دانم، هیچ وقت پای کاری که انجام میدهند نمی ماند، هیچ وقت از هنرمندان دفاع نکرده .در مورد سریال «بچه مهندس»،« نفس گرم» ،«سرزمین کهن» و ... .
 
به گزارش خبرنگار تلویزیون خبرگزاری شبستان ،‌نشست خبری سریال « بچه مهندس» شب گذشته ۱۷ بهمن، با حضور کارگردان ،‌نویسنده و بازیگران این سریال در مرکز روابط عمومی صداوسیما برگزار شد. عوامل این سریال با حضور در بخش ارتباط مردمی ۱۶۲ با مخاطبان این سریال به گفت و گو نشستند.


بهاره رهنما،‌سوگل طهماسبی ،  پرویز پورحسینی، سیما تیرانداز، مانی رحمانی (بازیگر نوجوانی نقش جواد جوادی)، منصور چراغی‌پور، عباس جمشیدی‌فر به عنوان بازیگران و علی غفاری کارگردان و حسن وارسته نویسنده این سریال در این نشست حضور داشتند.
«سیما تیرانداز» در سخنانی در این نشست گفت:  هرچند نوجوان دارم اما دغدغه کار نوجوان نداشتم. اصولا در حیطه کار هنری کار کودک و نوجوان انجام نداده ام ،در سریال بچه مهندس به واسطه اعتماد به اقای غفاری و نویسنده کار آقای وارسته وارد شدم. ارادت خاصی به آقای وارسته داشتم، گفتند قرار است نقش یک رابینهود خانم را بازی کنی. منتجربه جدید را دوست دارم، با نقش خوبی مواجه شدم ، خوشحالم جزو سریال علی بی خاصیت صداو سیما نبود. خوشحالم که  توانسته با مخاطب ارتباط برقرار کند.وی در ادامه گفت: من برخلاف بقیه عوامل از واکنش ها عصبانی نیست، کمی مقصر صداوسیما را می دانم، هیچ وقت پای کاری که انجام میدهند نمی ماند، هیچ وقت از هنرمندان دفاع  نکرده .در مورد سریال «بچه مهندس»،« نفس گرم» ،«سرزمین کهن» و ... .

 

 

تیرانداز گفت: این سریال در مورد طیف زیادی از جامعه یعنی نوجوانان است.  خط قرمز را رد کرده است و تابو شکنی کرده، صداو سیما بایدپشت هنرمند بایستد .

 

 

این بازیگر درباره اینکه برخی بازیگران  برای دریافت دستمزد بدون خواندن فیلنامه نقش را می پذیرند ،گفت: کسی می تواند من را قضاوت کند که پایش در کفش من باشد ، من اعتماد کردم ، شاید آن چیزی نبود که پیش بینی می کردم  اما می خواهم بگویم هنرمندان طیف های مختلفی دارند  و هر کدام محترم هستند. یکی قسط ندارد  و دیگری دارد و زندگی اش سخت تر می گذرد، اصولا اهمیتی به این قضاوت ها نمی دهم. زمانی می توانند راجع به ما قضاوت کنند که آگاه باشند. 

 

 

 


 

چاپ خبر