به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب؛
کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب در طبس برگزار می شود
کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب، امشب(۱۸ بهمن) در محل آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین «سیدمحمد جواد رئوف سیدنژاد» به خبرنگار شبستان در طبس گفت: کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب، در شهرستان طبس برگزار می شود.

 

مدیرعامل موسسه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی گفت:کرسی تلاوت رضوی با حضور کاروان قرآنی انقلاب، به سرپرستی استاد احمد ابوالقاسمی،مدیر رادیو قرآن و متشکل از اساتید و قاریان بین المللی و کشوری، در محل آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس، برگزار می شود.

 

رئوف سیدنژاد اظهارداشت: غبارروبی مزار شهدا، دیدار با نخبگان قرآنی شهرستان طبس و برگزاری کارگاه تخصصی قرآن کریم از دیگر برنامه هایی است که با حضور کاروان قرآنی انقلاب برگزار می شود.

 

مدیرعامل موسسه بقاع و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد:در این مراسم و به جهت تکریم و تجلیل از شرکت کنندگان، 2 کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و 6 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، برنامه ریزی شده است که به قید قرعه،اهداء خواهد شد.

 

رئوف سیدنژاد گفت: کرسی تلاوت رضوی به طور زنده از رادیو قرآن پخش می شود و همچنین این مراسم ضبط و از شبکه های سه و قرآن سیما پخش خواهد شد.

 

گفتنی است؛ کاروان قرآنی انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل و در طول سفر خود وارد ۱۱ استان و ۳۳ شهر ایران می‌شود.

چاپ خبر