شهادت مامور نیروی انتظامی لرستان به دست افراد ناشناس
به دنبال درگیری افراد ناشناس با عوامل نیروی انتظامی یک مامور نیروی انتظامی به شهادت رسید و تانکر حمل سوخت منفجر شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، ساعت ۲ بامداد امروز (۱۷ بهمن) در پی حمله افرادی ناشناس به عوامل نیروی انتظامی تانکر حمل سوخت منفجر و یک مامور انتظامی به شهادت رسید.

 

اسدعبدالهی، فرماندار شهر خرم آباد،  در این خصوص، گفت: بامداد امروز چند نفر ناشناس پس از تیر اندازی به سمت تانکر حمل سوخت پارک شده در پمپ بنزین در محوطه یک پمپ بنزین در اتوبان شهید چاغروند خرم آباد، به سوی عوامل حاضر در محدوده نیر تیر اندازی کردند.

 

سرهنگ سید علی میراحمدی، جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان، هم در تشریح این حادثه، گفت: ساعت 2 بامداد امروز، مأموران گشت انتظامی شهرستان خرم‌آباد حین گشت زنی در محله دره گرم به 2 سرنشین خودرو پراید که در کنار پمپ‌بنزین پارک شده بود، مشکوک شدند که این افراد به ‌محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی می‌کنند.


وی افزود: در این درگیری، مهاجمان به تانکر خالی سوخت گاز مایع که در محوطه پمپ‌بنزین پارک شده بود تیراندازی می‌کنند که به انفجار مهیب و شکسته شدن شیشه‌های ساختمان‌های مجاور منجر می‌شود.

 

به دنبال این حمله تانکر سوخت منفجر و یک مامور نیرو انتظامی در شهرستان خرم آباد شهید شد.

 

همچنین در این حمله افراد ناشناس یک افسر پلیس مجروح شد که به گفته عوامل بیمارستان حال عمومی افسر مجروح شده رضایت بخش و رو به بهبودی است.

 

انفجار تانکر سوخت صدای مهیبی همراه  داشت و به گفته شاهدان، حجم انفجار خودرو سوخت رسان موجب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور پمپ بنزین شد.

 

چاپ خبر