حجت الاسلام اسکندری در مدرسه حضرت زینب(س):
حرکت انقلاب، رودخانه ای بی توقف است
امام جمعه بوئین میاندشت با بیان اینکه پیشرفت و حرکت در انقلاب اسلامی مانند حرکت آب در مسیر رودخانه است، گفت: اهداف و نگاه‌‌ مسؤولان در تصمیم‌گیری‌ها باید همراه با پیشرفت تعالی انقلاب قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بوئین میاندشت، حجت الاسلام «حسن اسکندری»در آیین نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه حضرت زینب(س)، گفت: مادران الگوی تمام عیار فرزندان هستند و اگر وصیت نامه شهدا را دقت شود، تمام شهدا عصاره وجود مادری هستند که آن معارف را در وجود فرزند به امانت گذاشتند و فرزند آن معارف را به قلم و زبان آورده است.

 

امام جمعه بوئین میاندشت با اشاره به این‌که برخی حسرت شور و نشاط  اول انقلاب را می‌کشند، و با تاکید بر اینکه  چهل سالگی انقلاب به معنی بلوغ فکری و عقلی است، بیان کرد: برد با کسانی است  که اکنون در بلوغ فکری انقلاب اسلامی پا به ورود به عرصه اجتماع گذاشتند، انتظار از دانش آموزان به مراتب بیشتر از نسل انقلاب است.

 

وی با اشاره به عزم راسخ در بین جوانان امروزی در تبیین آن، اظهار کرد: عزم با یک اراده معنوی تفاوت دارد، کسی صاحب عزم  که کار بزرگی اراده کرده است که انجام دهد، رفتن رزمندگان به جبهه یک عزم بود و درس خواندن و پیشبرد این انقلاب عزمی راسخ طلب می کند، هر کس در هر سنگری خدمت خوبی به کشور انجام دهد نشان دهنده این که عزم راسخی دارد.

 

حجت الاسلام اسکندری با تبیین اینکه وظیفه سنگینی بر دوش بانوان ایران اسلامی در تربیت فرزندان است، تصریح کرد: در انقلاب زندگی کردن یعنی حرکت باید با عزمی راسخ و  روبه جلو باشدف پیشرفت و حرکت در انقلاب اسلامی باید مانند حرکت آب در مسیر رودخانه است.

 

امام جمعه بوئین میاندشت،با تاکید بر اینکه اهداف و نگاه‌‌ مسؤولان در تصمیم‌گیری‌ها باید همراه با پیشرفت تعالی انقلاب قرار گیرد، افزود: اگر مسؤولی در هر منصبی که است پیشرفتی نداشته باشند بی‌عرضه است، در فجر انقلاب لذت ظهور ولی عصر نصیب کسانی می‌شود که در این انقلاب قدم بر می‌دارند، در این انقلاب حرکت می‌کنند و خستگی ناپذیر هستند./

چاپ خبر