پیام تبریک استاندار ایلام به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر
قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام در پیامی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه فجر را گرامی داشت و گفت: دهه مبارک فجر پایان استبداد، سلطه طاغوتیان و آغاز خودباوری ملت و اتکاء به قدرت لایزال الهی و مردم است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، متن پیام استاندار ایلام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

دهه فجر یادآور شکوه و عظمت ملت بزرگی است که با ایستادن در مقابل استبداد و استکبار تاریخی جاودانه از خود به یادگار گذاشتند. این دهه مبارک یادآور آن پیر جماران است، امامی که بذر امید و بیداری را در دل آزادگان جهان خسته از ظلم و ستم بارور نمود.

 

انقلاب اسلامی ایران را بایست تجدید حیات ملت آگاه ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در پرتو آموزه‌های روح‌بخش دین مبین اسلام قلمداد نمود که با شکل‌دهی فرهنگ عاشورایی روح تازه‌ای در کالبد ملت بزرگ ایران دمید و امروز نسیم آگاهی‌بخش آن وجدان بیدار ستمدیدگان سراسر عالم را نوازش می‌دهد.

 

آری یوم‌الله دهه مبارک فجر پایان استبداد و سلطه طاغوتیان و بیگانگان و آغاز خودباوری ملت و اتکاء به قدرت لایزال الهی و مردم بود که با رمز الله‌اکبر به ثمر نشست. ندایی که باعث خروش ملت بزرگ ایران شد و دیوارهای به‌ظاهر تسخیرناپذیر مستبدین و خودکامگان را در هم شکست.

 

و ازاین‌رو بود که چهار دهه توطئه و دسیسه دشمنان و بدخواهان هرگز نتوانست خللی در عزم و اراده پولادین ملت بزرگ ایران از ادامه مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف متعالی آن وارد نماید.

 

و امروز در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی جشن پختگی نظامی را می‌گیریم که پاسداشت استقلال آزادی و جمهوری اسلامی برای ملت بزرگ ایران بوده است؛ و البته بر همه ما مسئولان لازم است تا با تداوم راه و آرمان‌های مقدس شهیدان خدمت بی‌شائبه به مردم یعنی ولی‌نعمتان واقعی انقلاب را سرلوحه گفتار و رفتار خود قرار داده و دراین راه نصایح و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب را نصب العین خود قرار دهیم.

 

اینجانب ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر از مردم شریف استان ایلام دعوت می‌کنم تا در برنامه‌های این دهه و راهپیمایی 22 بهمن حضور و مشارکتی گسترده داشته باشند و در پایان برای همگان از درگاه خداوند متعال سعادت و بهروزی مسئلت دارم.

 

قاسم سلیمانی دشتکی- استاندار ایلام

چاپ خبر