با هدف حل مشکلات انجام شد؛
نشست کاری مسئولان خراسان جنوبی با وزرای بهداشت، صمت و نیرو
استاندار خراسان جنوبی به همراه مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با وزیران بهداشت، صمت و نیرو دیدار و مشکلات این استان را مطرح کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند و به نقل از روابط عمومی استاندار خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی در نشستی کاری با رحماني وزير صنعت، معدن و تجارت و دکتر نمكي سرپرست وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، مباحث و مشكلات موجود در بخش هاي مرتبط را مورد بررسي قرار داد.

 

«محمد صادق معتمديان» در نشست کاري با وزير صنعت، معدن و تجارت که مجمع نمايندگان استان نيز حضور داشتند مشكلات موجود در بخش معدن كاران، صاحبان صنايع و توليدكنندگان مطرح و به صورت دقيق مورد بررسي قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: علاوه بر طرح مشکلات، ظرفیت ها و توانمندهای استان در حوزه هاي تجارت، صنايع معدني و ... نيز مطرح و پيشنهاداتي که قبلاً توسط مسئولان مرتبط در حوزه صنعت، معدن و تجارت و استانداري تهيه شده بود ارائه شد.

 

معتمدیان با بیان اینکه پيشنهادات استان مورد استقبال وزير صنعت، معدن و تجارت قرار گرفت، افزود: وزیر صمت براي حل مشکلات پروژه هاي نيمه تمام و نيز اجراي پروژه هاي جديد در اين حوزه دستورات لازم را صادر کرد.

 

استاندار خراسان جنوبی، از سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت در آینده اي نزديک به استان خبر داد و اظهار داشت: در اين سفر که معاونين وی نيز حضور خواهند داشت به صورت ميداني مشکلات بررسي و تصميمات لازم براي حل آنها اتخاذ خواهد شد.

 

15 مورد درخواست استان در حوزه بهداشت و درمان مورد بررسی قرار گرفت

مقام عالی دولت در استان همچنین در دیدار با سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: در اين ديدار نيز با توجه به سفر اخير دكتر نمكي به استان و آشنايي ايشان با مشكلات موجود در بخش بهداشت و درمان دستورات لازم براي حل آنها صادر شد.

 

معتمدیان، با بیان اینکه ۱۵ درخواست استان در حوزه هاي بهداشتي و درماني مورد بررسي قرار گرفت، افزود: دکتر نمکي با اكثر اين درخواست ها موافقت نموده و براي حل آنها دستورات لازم را صادر كرد.

 

وی به مشکلات موجود استان در حوزه های زیرساختي از جمله آب و برق اشاره کرد و اظهار داشت: در همين رابطه با هماهنگي هاي قبلي صورت گرفته در جلسه اي کاري با دكتر اردكانيان وزير نيرو مشكلات موجود استان در اين حوزه ها مورد بررسي قرار گرفت.

 

معتمدیان خاطر نشان ساخت: تلاش خواهیم کرد با هم افزايي و با دعوت از مسئولين کشوري و وزراء به استان با طرح مشکلات استان بخشي از آنها را مرتفع نماييم.

 

 

چاپ خبر