یکم اسفندماه؛
دومین یادواره ۷۲ شهید طلبه و روحانی خراسان شمالی برگزار می شود
به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر، دومین یادواره ۷۲ شهید طلبه و روحانی خراسان شمالی روز چهارشنبه (یکم اسفند) در مرکز خراسان شمالی برگزار می شود.

حجت الاسلام یوسف محمدی، مسئول بسیج طلاب و روحانیان سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بجنورد، گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در ایام الله دهه فجر، دومین یادواره 72 شهید طلبه و روحانی خراسان شمالی برگزار می شود.

 

وی افزود: این یادواره همزمان با سالروز شهادت " شهید محلاتی" و با حضور "دکتر حاج صادقی، نماینده مقام معظم رهبری در سپاه انقلاب اسلامی ایران" برگزار خواهد شد.

 

حجت الاسلام محمدی هدف از برگزاری یادواره شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه عنوان کرد و اظهارداشت: برگزاری یادواره شهدا سبب می شود تا ایثار و شهادت رزمندگان اسلام بیشتر بازگو شود و نسل جوان با رشادت های آنان آشنا شوند.

 

مسئول بسیج طلاب و روحانیان سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی از برپایی نمایشگاه با موضوع چهلمین سال انقلاب در حاشیه برگزاری این یادواره خبر داد و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در قالب پنج غرفه، سیر روند انقلاب از قبل، حین و بعد انقلاب را به نمایش می گذارد.

 

حجت الاسلام محمدی افزود: این نمایشگاه در قالب عکس از محل گلزار شهدای گمنام بجنورد شروع شده و تا محل مزار "آیت الله مهمان نواز، نماینده اسبق ولی فقیه در خراسان شمالی" واقع در شبستان امامزاده سید عباس بن موسی بن جعفر(ع) ادامه می یابد.

چاپ خبر