مسابقه کتابخوانی«مهدی موعود» در زنجان برگزار می شود
نمایندگی دفتر آیت الله جوادی آملی در زنجان مسابقه کتابخوانی«مهدی موعود» با محوریت کتاب «زندگی مهدی در سایه دعای عهد» تالیف حجت الاسلام قرائتی را برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، نمایندگی دفتر آیت الله جوادی آملی در زنجان اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی«مهدی موعود» با محوریت کتاب «زندگی مهدی در سایه دعای عهد» تالیف حجت الاسلام قرائتی کرده است.

 

مهلت ثبت نام برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی 16 اسفند امسال اعلام شده است و افراد می توانند با مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی آیت الله جوادی آملی در زنجان ثبت نام و یا با شماره تلفن 33362824 تماس حاصل کنند.

 

همچنین متقاضیان ثبت نام غیرحضوری هم می توانند با مراجعه به سایت های www.hajaga.ir و یا www.salamaga.ir نسبت به ثبت نام خود در این مسابقه اقدام کنند.

 

زمان برگزاری این مسابقه 17 اسفند سال جاری راس ساعت 9 صبح در مصلای خاتم الانبیای زنجان اعلام شده است.

 

مسابقه کتابخوانی مهدی موعود از سوی نمایندگی دفتر آیت الله جوادی آملی در زنجان و با مشارکت نهاد کتابخانه های عمومی استان، شهرداری زنجان، بنیاد فرهنگی مهدی موعود و اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.

 

در این مسابقه به نفر اول 5 میلیون ریال، نفر دوم 3 میلیون ریال، 10 نفر بعدی هر کدام یک میلیون ریال و 100 نفر بعدی هرکدام پانصد هزار ریال جایزه تعلق می گیرد.

 

چاپ خبر