مدیر اجرایی موسسه موقوفه مکتب القرآن «ثارالله (ع)» عنوان کرد:
اجرای شصت و چهارمین دوره آموزشی تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی «ثارالله (ع)»
حجت الاسلام مهمینی، از برگزاری شصت و چهارمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی در شیراز، سومین حرم اهل بیت (ع) خبر داد.

«حجت الاسلام قاسم مهیمنی» از برگزاری شصت و چهارمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی در شیراز، سومین حرم اهل بیت (ع) خبر داد و با تاکید بر اینکه این دوره آموزشی از پنجشنبه 27 دی ماه آغاز و تا یکم بهمن ماه به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: تسلط بر روخوانی و روان‌ خوانی قرآن کریم، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم، حفظ جزء سی‌ ام قرآن کریم، داشتن سابقه تدریس در مراکز تربیت کودک، آشنایی با نحوه ‌های ارتباط با کودک و حداکثر سن ۳۵ سال از شرایط پذیرش در دوره‌ های آموزش تحصصی تربیت مربی مهد قرآن و مراکز پیش دبستانی است.

 

مدیر اجرایی موسسه موقوفه مکتب القرآن «ثارالله (ع)» افزود: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی یاد شده با نحوه تدریس و آموزش قرآن کریم به کودکان به روش ‌های داستان، شعر، قصه و نقاشی، علائم کاربردی و اشاره‌ ها آشنا خواهند شد و همچنین روش تدریس پنج عنوان کتاب تربیتی، روانشناسی و ارتباط با کودک هم فرا خواهند گرفت.

 

وی خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با حضور 60 نفر از بانوان واجد الشرایط در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی موسسه موقوفه مکتب القرآن «ثارالله (ع)» برگزار می شود.

 

 

چاپ خبر