حضور پنج نمایش از خوزستان در جشنواره تئاتر معلولین خلیج فارس
پنج نمایش از خوزستان در هفتمین جشنواره تئاتر معلولین خلیج فارس توسط هیئت انتخاب این جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی پذیرفته شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، نتایج بازبینی هفتمین جشنواره تئاتر معلولین خلیج فارس توسط هیئت انتخاب این جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی اعلام شد که در این میان از 16 اثر راه یافته به بخش رقابتی، پنج نمایش از خوزستان است.

 

هیات بازبینی هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین خلیج فارس متشکل از جهانشیر یاراحمدی‌، دکتر حمید کاکاسلطانی و سعید کاظمیان پس از بررسی و بازبینی و ارزیابی نمایش صحنه‌ ای و نمایش خیابانی از استان‌ های هرمزگان‌، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، 16 نمایش را جهت حضور در جشنواره به دبیرخانه معرفی کردند.

 

بخش صحنه‌ ای از استان خوزستان نمایش «عروسی خاک و خون» به نویسندگی و کارگردانی عبدالله ندومی از آبادان انتخاب شد.

 

بخش خیابانی نیز نمایش های «هشتاد روز در آکواریم» به نویسندگی و کارگردانی مریم طرفی از آبادان، «شصت و هفت درجه» به نویسندگی و کارگردانی مهرن الله دادی از بندر امام خمینی، «فریاد دیسبل» به نویسندگی عبدالله حلیات و کارگردانی عبدالحسین جلیلی نسب از خرمشهر و نمایش «بادکنک آرزوها» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی بوعذار از اهواز به بخش رقابت این دوره از جشنواره راه یافتند.

 

یادآور می‌شود، هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین خلیج فارس، 21 الی 24 بهمن‌ 97 در به میزبانی بوشهر برگزار می ‌شود.

 

چاپ خبر