از فردا :
۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در گیلان توزیع می شود
بداشتی از توزیع ۲۵ تن گوشت قرمز منجمد در سراسر استان از فردا(سه‌شنبه، ۲۵ دی) خبر داد.

«محمد بداشتی» با اشاره به توزیع گوشت قرمز در گیلان به خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت گفت: در راستای رسالت برنامه‌های تنظیم بازار و رفاه حال مردم استان از صبح فردا(سه‌شنبه، ۲۵ دی) میزان 25 تن گوشت منجمد قرمز با قیمت مصوب 29 هزار و 500 تومان در گیلان توزیع می‌شود.

 

مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اضافه کرد: شرکت تعاونی‌های روستایی در شهرستان‌های رودبار، سیاهکل، انزلی، آستارا و رشت آماده توزیع گوشت منجمد قرمز هستند.


وی تصریح کرد: فروشگاه زنجیره‌ای رفاه در تمام شعب شهرستان‌های ماسال، رشت، رودبار، انزلی، لنگرود و لاهیجان نیز آماده توزیع هستند.

 

بداشتی با بیان اینکه در شهرستان تالش توزیع گوشت منجمد قرمز توسط صنوف مختلف به مقدار پنج تن در این مرحله انجام می شود اعلام کرد: در مجموع به میزان 76 تن گوشت منجمد قرمز در این هفته و هفته‌های آتی در استان توزیع خواهد شد که متعاقباً به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

 

سخنگوی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نظارت همگانی در بازار را از ارکان برخورد با تخلفات احتمالی برشمرد و گفت: هرچند در زمان توزیع بازرسان این سازمان و اتاق اصناف در  فروشگاه های حضور خواهند داشت ولی هموطنان نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، موضوعات را به سامانه 124 گزارش کنند.

چاپ خبر