امام جمعه دزفول:
پرستاران با تأسی از حضرت زینب (س) خالصانه و صادقانه به مردم خدمت می ‌کنند
حجت الاسلام قاضی دزفولی، پرستاری را از مشاغل بسیار مهم دانست و گفت: پرستاران با تأسی از حضرت زینب کبری (س) خالصانه و صادقانه به مردم خدمت می ‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از دزفول، «حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی»، امروز (دوشنبه 24 دی) به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار در جمع کادر پرستاری بیمارستان بزرگ دزفول و مرکز درمانی امام حسن مجتبی (ع) ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س)، اظهار کرد: این بانوی بزرگ اسلام علاوه بر پرستاری، رسالت ‌های بزرگ دیگری نیز انجام دادند.

 

امام جمعه دزفول، پرستاری را یکی از مشاغل بسیار مهم و حساس دانست که اگر نباشد جامعه با اختلال مواجه خواهد شد و تصریح کرد: پرستاران با تأسی از حضرت زینب کبری (س) خالصانه و صادقانه به مردم خدمت می‌ کنند.

 

وی با اشاره به اینکه نمی ‌توان تلاش و زحمات پرستاران و کادر پزشکی را توصیف کرد، افزود: باید از پرستاران و از مسئولینی که با تلاش شبانه ‌روزی سعی در فراهم آوردن رضایت مردم دارند، تقدیر کرد.

 

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول در دیدار با پرستاران و کادر پزشکی بخش‌های مختلف بیمارستان بزرگ دزفول و مرکز درمانی امام حسن مجتبی (ع) در روز پرستار به هر بخش یک جلد قرآن هدیه داد و به تمام پرستاران گل اهدا کرد.

 

در این دیدار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی دزفول، فرمانده سپاه ناحیه دزفول و معاون فرماندار نیز حضور داشتند.

 

چاپ خبر