جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان
باید با تکیه بر مدیریت جهادی از تنگناها عبور می کنیم
سردار سپهر با بیان اینکه امروز تعالی مردم، نظام و عبور از تنگناها جز با روحیه و عمل جهادی ممکن نیست، گفت: با تکیه بر مدیریت جهادی از تنگناها عبور می کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، سردار سرتیپ پاسدار «محمد حسین سپهر» اظهار کرد: رهبر انقلاب تنها را عبور از برون رفت از موانع و مشکلات را در گرو حاکمیت فرهنگ مدیریت جهادی می داند تا جایی که فرمودند مدیریت جهادی حیثت اینده و سرنوشت ماست.

 

دبیر پنجمین همایش مدیریت جهادی تصریح کرد: همانند توفیقات چهار۴ دهه انقلاب که در پرتوی مولفه های مدیریت جهادی به دست آمده است ما گوش به فرمان رهبر انقلاب هستیم .

 

سر دار سپهر تصریح کرد: امروز تعالی مردم، نظام و عبور از تنگناها جز با روحیه و عمل جهادی ممکن نیست.

 

وی یادآور شد: مدیریت جهادی مربوط به انبیاء الهی است که برای عبور از موانع از ان استفاده می کردند و خدا در قرآن به توصیه‌های جهادی اشاره کرده است.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه هرگاه جوامع به توفیقاتی رسیدند در سایه روحیه و عمل جهادی بوده است، خاطرنشان کرد: موفقیت ها بواسطه مدیریت جهادی ، رفتار انقلابی و توفیقات کسب شده است، بیایم گفتمان و عمل جهادی را سکه رایج مدیریت کشور کنیم. با تکیه بر مدیریت جهادی از تنگناهای نظام عبور می کنیم.

 

 

 

چاپ خبر