امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در دیدار با رییس جمهوری:
وحدت واقعی بین شیعه و سنی در گلستان وجود دارد/توسعه متوازن در گلستان ایجاد شود
آخوند نوری‌زاد با بیان اینکه هیچ سوء ظن بین شیعه و سنی در استان وجود ندارد و مردم با وحدت در کنار هم زندگی می‌کنند، گفت: در استان وحدت به معنای واقعی وجود دارد و این وحدت در دنیا الگو و اسوه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «آخوند عبدالواسط نوری‌زاد» شامگاه امروز(دوشنبه ۲۴ دی) در دیدار صمیمی علما و روحانیون استان گلستان با رئیس جمهوری در گرگان اظهار کرد: به هیئت دولت خداقوت عرض می‌کنم و حضور دولت را به فال نیک می‌گیریم.

 

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس ادامه داد: نماینده ولی فقیه در استان گلستان در مناسبت‌های مختلف علمای شیعه و سنی را دور خود جمع می‌کند و سبب الفت و وحدت در استان می‌شود.

 

آخوند نوری‌زاد افزود: از طرف اهل سنت استان گلستان حضور شما را به فال نیک می‌گیریم و  امیدواریم شاهد برکات حضور شما در استان باشیم.

 

وی به نظام مقدس جمهوری اسلامی  اشاره کرد و گفت: تشکیل چنین حکومتی آرزوی دیرینه ملت‌های اسلامی بوده و خدا را برای این نعمت بزرگ شاکر هستیم.

 

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه با تلاش‌ها و درایت امام خمینی(رحمه الله علیه) نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفته است، گفت: با رهبری مقام معظم رهبری شاهد تداوم و سربلندی انقلاب اسلامی هستیم.

 

آخوند‌ نوری زاد با بیان اینکه برادران اهل تسنن و تشیع در استان گلستان در کنار هم زندگی می‌کنند، تاکید کرد: هیچ سوء ظن بین شیعه و سنی در استان وجود ندارد و با وحدت مردم در کنار هم زندگی می‌کنند.

 

وی به وحدت علمای شیعه و سنی اشاره کرد و افزود: در استان وحدت به معنای واقعی وجود دارد و این وحدت در دنیا الگو و اسوه است.

 

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: مردم استان گلستان رئیس جمهور را یک عالم فاضل و یک مدیر پرتلاش می‌شناسند و با توجه به جنگی که استکبار جهانی برای تفرقه ایجاد کرده مردم منطقه ارادت خاصی به دولت دارند و انتظار داریم که مردم این منطقه را دولت دریابد.

 

آخوند نوری‌زاد متذکر شد: امیدوارم مشکلات استان را رئیس جمهور مد نظر قرار دهد و امید داریم توسعه متوازن در استان گلستان برقرار شود.

 

وی یادآور شد: جوانان تحصیل کرده شایسته در استان داریم ولی متاسفانه به دلیل نبود شغل به دیگر استان‌ها می‌روند.

چاپ خبر