عملیات اجرایی پلاتو دیواندره با خاک برداری پروژه آغاز شد
معاون توسعه مدیرت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از آغاز عملیات اجرایی پلاتو دیواندره خبر داد و گفت: در حال حاضر خاک برداری این پروژه انجام و آماده شروع عملیات احداث است.

محمود رستم پور با اشاره به پروژه عمرانی پلاتو نمایش دیواندره به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج اظهار کرد: سالن پلاتو دیواندره در زمینی به مساحت ۲۶۵ مترمربع با ظرفیت ۲۰۰ نفر در حال احداث است.

 

وی از آغاز عملیات اجرایی این پروژه خبر داد و افزود: در حال حاضر عملیات خاک برداری این پروژه به اتمام رسیده است و به شرط تامین اعتبار امیدواریم در نیمه نخست سال ۹۸ شاهد بهره برداری از آن باشیم.

 

معاون توسعه مدیرت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، برودت هوا را یه از مشکلات پیش روی پروژه های عمرانی عنوان کرد و ادامه داد: اعتبار مورد نیاز این پروژه ۸۰۰ میلیون تومان برآورد شده است که ۵۰۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات شهرستانی تامین می‌شود.

 

رستم پور خاطر نشان کرد: این پروژه پاییز امسال توسط استاندار کردستان کلنگ زنی شد که بهمن مردانیا در این مراسم وعده تامین اعتبار پروژه و بهره برداری 6 ماهه آن را به هنرمندان این شهرستان دادند.

چاپ خبر