معاون فرماندارخوسف اعلام کرد:
بدهی ۳ میلیاردی آموزش و پرورش به شهرداری خوسف
قلی زاده با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرستان خوسف سه میلیارد تومان به شهرداری خوسف بدهکار است، گفت: در صورت اختصاص این بدهی، مدارس شهرستان تجهیز و تکمیل می شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خوسف، «مسعود قلی زاده» دوشنبه (24دی) در شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش، اظهار کرد: برخی از مدارس شهرستان خوسف مجهز به سیستم گرمایش مرکزی و برخی هم بخاری کاربراتری داشته که وضعیت مطلوبی ندارند.

 

معاون فرماندار ادامه داد: آمار سیستم های گرمایشی مدارس به استان ابلاغ شده و مشکل وسایل گرمایشی مدارس تا سال آینده رفع می شود.

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش خوسف به شهرداری خوسف سه میلیارد تومان بدهکار است، گفت: در صورت اختصاص اعتبار مدارس شهرستان تجهیز می شوند.

 

معاون فرماندارخوسف با اشاره به اینکه دستگاهای اداری خوسف با مشکل بودجه مواجه هستند، گفت: دستگاهی مانند شهرداری خوسف توان پرداخت حقوق نیروهای خود را ندارد.

 

در این جلسه همچنین «مریم قائمی»، رئیس پژوهش سرای دکتر شکوهی خوسف، گفت: پژوهش سرا و مرکز اختلالات شهرستان خوسف از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرده و با تمام مشکلات مالی زیاد اقدامات در خور توجه ای را انجام داده است.

 

وی افزود: این پژوهش سرا با وجود بودجه های کم، تمام تجهیزات و مواد اولیه آزمایشگاهی مدارس شهرستانن را پوشش می دهد تا تمام دانش آموزان حداقل یک بار در مسائل آزمایشگاهی ورود پیدا کنند.

 

رئیس پژوهش سرای دکتر شکوهی خوسف با بیان اینکه پژوهش سرای خوسف سیستم مالی مستقیم ندارد، یادآور شد: در این پژوهش سرا، دانش آموز مستقلی ثبت نمی شود و با وجود امکانات و بودجه کم نمی توان این مجموعه را مدیریت کرد.

 

قائمی مشکلات بخاری نفتی در پژوهشسرا را در مجاورت آزمایشگاه شیمی و مواد آزمایشگاهی خطرناک دانست و گفت: دغدغه گاز کشی و بخاری های نفتی این پژوهشسرا باید حل شود.

 

وی همچنین معابر این پژوهش سرا باید در اولویت کاری شهرستان قرار بگیرد.

چاپ خبر