رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان کرد:
جزئیات برگزاری آزمون ملی حفظ قرآن / کار ستادی در ۴۰ سالگی انقلاب تقویت شود
نداف با بیان جزئیات برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن گفت: باید کار ستادی را در ۴۰ سالگی انقلاب تقویت کنیم تا دستگاه های دیگر در حوزه قرآن به صورت جزیره ای کار می کنند منسجم فعالیت کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «احمدرضا نداف»، امروز (دوشنبه ۲۴ دی) در نشست رسانه ای آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن با بیان اینکه بخش کتبی مسابقات قرآن ۹ اسفند برگزار می شود، گفت: با توجه به تغییرات در سیاست گذاری برگزاری مسابقات با گنجاندن حفظ جزء ۳۰ و مشارکت آموزش و پرورش برگزار می شود.

 

رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: آزمون در سه گروه با 18 رشته شامل هشت رشته حفظ، هفت رشته مفاهیم و سه رشته الکترونیکی برگزار می شود.

 

وی افزود: سعی شده در برگزاری آزمون تغییراتی در راستای راحتی شرکت کنندگان و جذب مشارکت دستگاه ها انجام شود تا آزمون به صورت ستادی برگزار شود و ادارات آموزش و پرورش و اوقاف و فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق دستورالعمل های خود مراحل آزمون را با همکاری بین ستادی انجام می دهند.

 

نداف با بیان اینکه نشست های توجیهی کارشناسان برگزار کننده آزمون به صورت ستادی با حضور هر سه دستگاه انجام شده تأکید کرد: کار ستادی را در ۴۰ سالگی انقلاب تقویت کنیم تا دستگاه های دیگر در این حوزه که به شکل جزیره ای کار می کنند منسجم فعالیت کنند.

چاپ خبر