حمله به «بی بی»
اعتراف« نتانیاهو» به بمباران مواضع ایران در سوریه جنجال برانگیز شد
نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی ،«بنیامین نتانیاهو» را به خاطر از بین بردن ابهام های اسرائیل در مورد حملاتی که علیه مواضع ایران در سوریه انجام می شود،مورد حمله قرار داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از «آسوشیتدپرس»،نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی ،«بنیامین نتانیاهو» ،رهبر کنونی این رژیم را به خاطر از بین بردن ابهام های اسرائیل در مورد حملاتی که علیه مواضع ایران در سوریه انجام می شود،مورد حمله قرار داد.

اظهارات «ایهود باراک» یک روز پس از آن بود که نخست وزیر رژیم صهیونیستی،روز گذشته (یکشنبه 23 دی) به طور ناگهانی اعتراف کرد که این رژیم صدها مواضع حزب الله و ایران را در سال های اخیر هدف قرار داده است.

در راستای اعتراف نتانیاهو، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی هم اذعان داشت که این رژیم سال هاست سوریه را تقریبا به طور روزانه هدف قرار داده است.

«گادی ایسنکات» در آخرین گفتگوی خود به عنوان رئیس ستاد ارتش قبل از بازنشستگی اش در هفته به «نیویورک تایمز» ،گفت: « تنها در سال 2018 میلادی ،اسرائیل حدود دو هزار بمب به طرف مواضع مرتبط با ایران در سوریه پرتاب کرد.»

این در حالی است که رژیم صهیونیستی تا کنون ار فاش کردن فعالیت های مخفی اش علیه ایران در سوریه امتناع کرده بود.

ایهود باراک که رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی هم بود به رادیو اسرائیل گفت که مطرح کردن این مسئله کاملا غیر ضروری بود.

او تاکید کرد که احتمالا نتانیاهو انگیزه سیاسی برای مطرح کردن این مسئله در آستانه انتخابات آتی در سرزمین های اشغالی که قرار است در ماه آوریل انجام شود،داشته است.

دولت «بنیامین نتانیاهو»،حدود دو هفته پیش با برگزاری انتخابات زودهنگام در روز 9 آوریل در سرزمین های اشغالی موافقت کرد.

به این ترتیب،پارلمان رژیم صهیونیستی منحل و انتخابات 7 ماه زودتر از موعد مقرر برگزار می شود.

چاپ خبر