باحکم وزیر ارشاد:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر معرفی شد
خبرگزاری شبستان: فاطمه کرم پور با حکم سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر (24 دی) با حضور علی غیاثی ندوشن، مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر و حجت الاسلام عبدالحمید خدری، رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجتمع فرهنگی و هنری 9دی شهر بوشهر برگزار شد که از خدمات 5 ساله حمیده ماحوزی، مدیر پیشین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تقدیر و فاطمه کرم پور با حکم سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر منصوب شد.

 

 

در متن حکم انتصاب به شماره 402010 به تاریخ 23/10/1397 آمده است:

 

سرکارخانم دکتر فاطمه کرم پور

 

با توجه به سوابق فرهنگی و تجارب ارزنده سرکار عالی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر» منصوب می شوید.

 

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور استان بوشهر در مسیر رشد فضایل اخلاقی، شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و مؤید باشید.

 

چاپ خبر