رئیس اداره ارشاد شهرستان خمینی‌شهر مطرح کرد؛
رونمایی از «کافه‌کتاب» خمینی‌شهر در دهه فجر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی‌شهر گفت: به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی رونمایی از سامانه برگزاری مسابقات کتابخوانی با عنوان کافه‌کتاب برگزار می شود.

«سید ابراهیم موسوی» با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیرامون برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی‌شهر به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی برای ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است که از آن جمله می‌توان به فراهم کردن بستری برای برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی اشاره کرد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی‌شهر ادامه داد: این برنامه که کافه‌کتاب نام دارد، سامانه‌ای است که به منظور برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی طراحی شده و مخاطبان می‌توانند با استفاده از آن، مطالب ارائه شده را در آن مطالعه کنند و در همان سامانه در مسابقه شرکت کنند و نهایتا در همان سامانه نتایج آن اعلام و همچنین جوایز در نظر گرفته شده برای مسابقه نیز در این سامانه اطلاع رسانی می‌شود.

 

موسوی پیرامون دیگر برنامه‌های این اداره افزود: یک برنامه بزرگ قرآنی با حضور اساتید برجسته از جمله استاد ابوالقاسمی، استاد نیک‌دستی، استاد مقدم و با اجرای آقای صلح‌جو از رادیو قرآن با همکاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، برنامه‌ریزی شده که به صورت زنده از رادیو قرآن و رادیو تلاوت و همچنین به صورت ضبط شده از شبکه قرآن پخش خواهد شد.

 

وی از فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمینی‌شهر گفت و ادامه داد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمینی‌شهر نیز فعالیت‌های معمول خود را به مناسبت دهه فجر خواهند داشت که از آن جمله میتوان به برگزاری نمایشگاه‌های کتاب و بزرگداشت‌ها اشاره کرد.

 

موسوی پیرامون رویکرد‌های برنامه‌های پیش‌بینی شده افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، سخنرانی‌هایی که در ایام‌الله دهه فجر در نظر گرفته شده است، با رویکرد آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق، خودکشی و با حضور کارشناسان اداره بهزیستی و اداره بهداشت برگزار خواهد شد./

 

چاپ خبر