امام جمعه اصفهان:
توطئه دشمنان با هوشیاری و بصیرت نقش بر آب می شود
آیت الله طباطبایی نژاد با تاکید بر اینکه نقشه های دشمنان با بصیرت مردم نقش بر آب می شود، گفت: ایجاد اختلال در مسائل اقتصادی و معیشت مردم از جمله همین نقشه هاست که باید با همت مسئولان و بصیرت مردم از آن گذر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، »سید یوسف طباطبایی نژاد«  در خطبه های نماز جمعه اصفهان با اشاره به سخنرانی رهبر انقلاب در جمع مردم قم اظهارداشت: این سخنرانی دارای نکات ویژه ای به مردم و مسئولان بود که برای رفع مشکلات کشور کارشا است.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان افزود: شکست دشمنان از نظر رهبر انقلاب قطعی است و توطئه دشمنان با هوشیاری، بصیرت و اقدام به موقع مردم نقش بر آب می شود که این موضوع را در 40 سال دوران انقلاب اسلامی مشاهده شده است.

 

وی با بیان اینکه دشمن شناسی بهترین راهکار برای مقابله با دشمنان است، تصریح کرد: نقشه های زیادی توسط دشمنان برای برهم زدن نظم و براندازی این نظام شده اما دشمن شناسی و آگاهی مردم تمام این نقشه ها و برنامه ریزی ها را از بین برده و دشمن را شکست داده است.

 

امام جمعه اصفهان ادامه داد: با مشاهده شکست های دشمن در تحقق برنامه هایش ناکامی و ناموفق بودن برنامه های آن ها را می توان متوجه شد که تصور نکنیم برنامه های دشمن حتما محقق می شود.

 

وی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب بر معیشت مردم نیز توجه و تاکید داشتند، تصریح کرد: ایجاد بن بست و بحران های اقتصادی از برنامه های دشمنان است اما باید مسوولان و مردم نسبت به این توطئه بیدار باشند و وضعیت داخلی را مدیریت کنند.

 

وی اضافه کرد: در شرایط سخت اقتصادی بعضی از افراد بازاری شرایط سختی را با افزایش قیمت بر مردم تحمیل می کنند که این موضوع نیازمند نظارت دولت و دستگاه های نظارتی بر عملکرد بازار است.

 

آیت الله طباطبایی نژاد خاطرنشان ساخت: قیمت اجناس برای مردم باید مشخص شود که در این سردرگمی فرصت سازی بری افراد سودجو نشود.

 

وی با اشاره به عملکرد چهل ساله انقلاب اسلامی گفت: در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر خلاف همه کارشکنی های دشمنان و بی تدبیری برخی از مسوولان اما روند روبه رشدی را در عرصه های مختلف کشور داشته ایم که در عرصه بین المللی نیز مورد توجه است.

 

وی همچنین بر توجه رفع مشکل معیشت عموم مردم و به ویژه پرستاران تاکید کرد./

 

چاپ خبر