ادای احترام دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور به مقام شهدای فردوس
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در بدو ورود به شهر فردوس با حضور در مجتمع فرهنگی گلزار مطهر شهدا به مقام شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از فردوس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «حبیب‌رضا ارزانی» مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور عصر امروز جمعه (۲۱ دی) به منظور شرکت در همایش نکوداشت خیرین و خادمان موکب موعود (عج) فردوس وارد این شهر شد و مورد استقبال مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد استان، معاون فرماندار فردوس و جمعی از مسئولان محلی و فعالان کانون های فرهنگی هنری این شهر قرار گرفت.

 

دکتر ارزانی در بدو ورود به شهر فردوس با حضور در مجتمع فرهنگی گلزار مطهر شهدا به مقام شامخ شهیدان انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی با قرائت فاتحه و اهدای گل ادای احترام کرد.

 

وی همچنین با حضور بر سر مزار سید محمدعلی طبسی مدیر کانون فرهنگی هنری الغدیر فردوس با قرائت فاتحه، یاد وی را گرامی داشت.

 

بازدید از کانون فرهنگی هنری موعود(عج)، افتتاح نمایشگاه کانون، دیدار با امام جمعه فردوس و شرکت در همایش نکوداشت خیرین و خادمان موکب مهدی موعود (عج) از جمله برنامه های دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در سفر به فردوس است.

 

چاپ خبر