امام جمعه زنجان:
انقلابی عمل کردن لازمه غلبه بر مشکلات کنونی کشور است
نماینده ولی فقیه در استان زنجان لازمه غلبه بر مشکلات کنونی کشور را انقلابی عمل کردن خواند و گفت: در هر مقطعی که انقلابی عمل کردیم به پیروزی رسیدیم و هر زمانی که غفلت کردیم نتیجه عکس گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه نماز جمعه این هفته اظهار کرد: علیرغم تمام توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی در پرتو عنایت الهی و مقاومت مردم و تلاش مسئولان توانستیم تحریم ها را پشت سر بگذاریم.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه امروز هم همچون جنگ تحمیلی در برابر مشکلات ایستادگی می کنیم، ادامه داد: دشمن تصور می کند می تواند این نظام و مردم را به زانو درآورد ولی این تصورات خیال خام است.

 

خطیب جمعه زنجان به ایستادگی مردم در برابر توطئه های دشمنان در چهل سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مسئولان بایستی قدردان توفیق خدمت در این نظام باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان خطاب به مسئولان خواست تا گرایش های اشرافی گری و اصراف نداشته باشند و ادامه داد: این انقلاب در راه اسلام حرکت می کند از اینرو باید سیره و رفتار امیرمومنان(علیه السلام) را الگوی خود قرار دهیم.

 

به گفته آیت الله خاتمی، توطئه های دشمنان برعلیه این نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بود ولی به لطف و فضل الهی کاری از پیش نبردند.

 

خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه همه ملت ایران همواره در دفاع از نظام در صحنه هستند و تا به امروز نقشه دشمنان را نقشه برآب کردند، گفت: طبق فرمایشات رهبری بایستی از ظرفیت جوانان برای مقابله با تحریم های دشمنان استفاده کنیم تا این تحریم ها با کار و تلاش به شکوفایی تبدیل شود.

 

آیت الله خاتمی با اشاره به  فرموده های مقام معظم رهبری در خصوص قشر جوان گفت: به فرموده ایشان باید به قشر جوان میدان داده شود و انقلابی کردن نیز از جمله موارد مورد تاکید رهبری انقلاب است.

 

وی لازمه غلبه بر مشکلات کنونی کشور را انقلابی عمل کردن خواند و گفت: در هر مقطعی که انقلابی عمل کردیم به پیروزی رسیدیم و هر زمانی که غفلت کردیم نتیجه عکس گرفتیم.

 

چاپ خبر