دشمنان براندازی نظام را به گور خواهند برد
امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه استقرار منافقین در عراق در راستای اقدامات خرابکارانه در ایران است، گفت: دشمنان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، آیت الله عباسعلی سیلمانی امام جمعه زاهدان در خطبه های این هفته شهرستان زاهدان بیان داشت: اکنون که ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را پشت سر می گذارد که دشمنان با تشکیل کارگروه قصد دارند اعتراضات را به سمت اغتشاش سوق دهند.

 

وی ایجاد اغتشاش داخلی توطئه استکبار جهانی علیه ایران دانست و افزود: اخیر وزیر امور خارجه آمریکا به 8 کشور عربی سفری داشت؛ در این سفرها وزیر امور خارجه آمریکا ایجاد امنیت کامل برای اسرائیل و جلوگیری از نفوذ ایران در سطح منطقه دنبال می کرد.

 

امام جمعه زاهدان یادآور شد: دشمنان قصد دارند با سوء استفاده از نارضایتی مردم بستر واژگونی انقلاب را فراهم کنند اما آنان بدانند که ملت ایران با بیداری و بصیرت خودشان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد.

 

سلیمانی به  استقرار گروهک منافقین در عراق از سوی آمریکا اشاره کرد و گفت: اقدامات گروهک تروریستی منافقین علیه ایران بر هیچ کسی پوشیده نیست؛ آمریکا قصد دارد با استقرار منافقین در عراق از فرسایشی شدن این گروهک جلوگیری کنند.

 

خطیب نماز جمعه در بخش دیگر سخنان خود با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب بیان داشت: حضرت زینب سلام الله علیها، زنی بردبار و صبور بود که امامان معصوم در برابرش کرنش می کردند.

چاپ خبر