دولت تاکید ویژه ای برای حل مشکلات مردم دارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حل مشکلات مردم مورد تاکید ویژه دولت بوده و این مهم، همواره در دستور کار مسئولان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز ( 17 دی ) در پنجمین ملاقات مردمی رسمی خود، پای صحبت‌ ها و درد دل جمعی از شهروندان نشست و با حضور معاونان خود و سایر مدیران دستگاه‌ های اجرایی به مشکلات آنها رسیدگی کرد.

 

علی محمد احمدی در دیدار صمیمی خود با تعدادی از مردم استان از شهرها و روستاهای نزدیک، به درخواست‌ ها، پیشنهادها و شکایات ‌های آنان گوش داد و دستورهای لازم برای رفع مشکلات مطرح شده را به مدیران دستگاه‌ های اجرایی صادر کرد.

 

احمدی در حاشیه این دیدار در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: حل مشکلات مردم مورد تاکید ویژه دولت بوده و این مهم، همواره در دستور کار مسئولان قرار دارد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری این دیدارهای چهره به چهره را وظیفه خود می‌ دانیم و امید است بتوانیم گرهی از مشکلات مردم را باز کنیم.

 

احمدی اضافه کرد: مباحث و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان بیشتر در زمینه ‌های سرمایه گذاری، تولید، کشاورزی، مشکل با دستگاه‌ های اجرایی، بهداشت، درمان و بیکاری بود.

 

وی خاطرنشان کرد: برای تسریع در رفع این مشکلات، برخی از این مطالبات را به صورت تلفنی پیگیری و دستورات لازم برای حل آن در کمترین زمان ممکن صادر شد.

 

استاندار کهگیلویه و بوراحمد گفت: توجه به خواسته ‌های مشروع و به حق مردم، ارتباط مستقیم با آنان و ارائه پاسخ به درخواست‌ های آنها موجب جلب رضایت مردم از مسئولان می ‌شود.

 

وی تصریح کرد: بدون شک دیدار رو در روی مردم با مسئولان موجب شفاف ‌سازی بهتر مسائل شده و امید است با برنامه ریزی اصولی، فرصت‌ های مناسبی برای رفع این مشکلات فراهم شود.

 

شایان ذکر است استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست پنج ساعته پاسخگوی مشکلات ۲۲ نفر از مردم استان بود.

چاپ خبر