دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش:
روستایی در مازندران پایلوت گردشگری هنری می شود
قربانپور با بیان اینکه اجرای طرح پایلوت گردشگری هنری را همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی وارش در دستور کار داریم، گفت: دعوت از مستندسازان شاخص کشور به روستایی از مازندران و پیاده سازی تور محتوایی سینمای مستند ایران را پیگیرهستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، «مهدی قربانپور» امروز(13دی) در بازید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از دبیرخانه دائمی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در مجتمع سینمایی وارش بابل با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره وارش و سیر تکاملی این رویداد، بر لزوم برپایی هرچه باشکوهتر این جشنواره به عنوان یکی از فعالیت های مهم فرهنگی هنری استان در سطح بین الملل تاکید کرد

 

دبیر نهمین جشنواره بین المللی وارش به همراهی نمایندگان بابل در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جشنواره وارش اشاره کرد وافزود: مسئولین شهرستان و استان می توانند به عنوان همراه در کنار جشنواره باشند و به مطالبات فرهنگی مردم پاسخ دهند.

 

وی  با اشاره به اینکه جشنواره در مراسم «شب یلدا» که با همکاری شهر کتاب بابل برگزار شد، به استقبال نهمین دوره خود رفت، ادامه داد: تلاش داریم پیشواز دوم از برگزاری این جشنواره را در آستانه نوروز و در محل دبیرخانه دائمی این جشنواره برگزار کنیم.

 

  قربانپور به حمایت های فرماندار ویژه شهرستان بابل از جشنواره وارش اشاره و خواستار حمایت جدی استاندار مازندران از این جشنواره فراملی شد.

 

وی با بیان اینکه اجرای طرح پایلوت گردشگری هنری را در حاشیه برگزاری جشنواره نهم در دستور کار داریم، گفت: دعوت از مستندسازان شاخص کشور به روستایی از مازندران و پیاده سازی تور محتوایی سینمای مستند ایران را پیگیرهستیم.

 

قربانپور از آمادگی سایت فیلم نت برای پخش زنده مراسم اختتامیه جشنواره وارش خبر داد و خاطرنشان کرد: تلاش می شود بخش عمده فیلم سازان شرکت کننده در این جشنواره با رضایت جشنواره نهم را ترک نمایند.

 

وی با بیان اینکه اردیبهشت 98جشنواره بین المللی فیلم وارش در سه شهرستان ساری، بابل و رامسر اکران فیلم خواهد داشت، گفت: رایزنی ها با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری و مجتمع سینمایی آرامش رامسر برای اکران فیلم های جشنواره صورت گرفته است.

چاپ خبر