مدیر هنری اداره کل حفظ آثار گیلان:
نمایشگاه عکس «دفاع عاشورایی» در دبیرستان هدف رشت برپا شد
محمدپور یکی از برنامههای منظم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس را برپایی نمایشگاه در مدارس عنوان کرد و گفت : این نمایشگاه، شامل عکس‌هایی از دوران شکوهمند دفاع مقدس است.

«اسماعیل محمدپور» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت با بیان اینکه از برنامه‌های منظم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برپایی نمایشگاه در مدارس است، افزود: این نمایشگاه، شامل عکس‌هایی از دوران شکوهمند دفاع مقدس است.

مدیر هنری و امور سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان گفت: عکس‌های این نمایشگاه با موضوع ایثار و رشادت‌های رزمندگان غیور ایرانی در جبهه‌های حق علیه باطل انتخاب شده‌اند.


وی با اشاره به اینکه این هفته نیز این نمایشگاه در دبیرستان غیر دولتی هدف رشت دایر شد، تصریح کرد: این نمایشگاه برای آشنایی نسل نوجوان و جوان با فرهنگ غنی مقاومت و جهاد در دبیرستان غیردولتی هدف رشت برگزار شد.

محمدپور با اشاره به علت انتخاب این دبیرستان برای برپایی نمایشگاه عکس «دفاع عاشورایی» افزود: موارد متعددی در سال‌های اخیر در مدارس فعال استان گیلان به اجرا درآمده است و دبیرستان هدف نیز یکی از مدارس فعال کلانشهر رشت است که با توجه به استقبال دانش آموزان و مسئولین این دبیرستان، تا کنون دو نمایشگاه با موضوعات مقاومت و ایثار در آن برپا شده است.

وی در ادامه یادآور شد: پیش از این نیز نمایشگاه بین المللی کاریکاتور «ترامپیسم» با هدف آشنایی دانش آموزان با خوی استکباری آمریکا و جنایات ضد حقوق بشری ایالات متحده در این دبیرستان برگزار شده بود.

چاپ خبر