شهادت بابک هریس موج فکری و فرهنگی عظیمی در کشور ایجاد کرد
حجت‌الاسلام‌ رنجبر با بیان اینکه شهدا هرگز فراموش نخواهند شد و راهشان ادامه دارد گفت: شهادت بابک هریس یک موج فکری و فرهنگی عظیم در کشور به وجود آورد که هرگز فراموش‌شدنی نیست.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری شبستان از رشت، حجت‌الاسلام‌ «اسماعیل رنجبر» امروز (سه شنبه، 11دی ) در دیدار با خانواده جوان‌ترین شهید مدافع حرم گیلانی شهید بابک نوری هریس اظهار کرد: رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدای مدافع حرم را نباید هرگز فراموش کرد.

 

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های جامع علمی و کاربردی شمال کشور با بیان اینکه شهدای مدافع حرم مظلومانه در خارج از مرز وطن به شهادت رسیده‌اند گفت: شهدا نامشان همیشه در دل‌ها ماندگار خواهد بود و راهشان ادامه دارد، با دغدغه‌ها و مشکلات روزمره خسته نشده و با معرفت و بصیرت راه شهدا را ادامه خواهیم داد.

 

 وی به شخصیت بارز شهید بابک نوری هریس اشاره و تصریح کرد: این شهید جوان با شهادتش  یک موج فکری و فرهنگی عظیم در کشور به وجود آورد که  هرگز فراموش‌شدنی نیست.

 

حجت الاسلام رنجبر با تاکید بر اینکه تا آخرین قطره خون پاسدار شهدا خواهیم بود افزود: فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید انتقال داده شود تا با الگو گرفتن از راه شهدا از گزند توطئه‌های دشمنان در امان باشند.

 

صادقی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گیلان در این دیدار اظهار کرد: شهدای مدافع حرم با آگاهی به میدان جنگ رفتند این بصیرت در سخنان  شهید نوری کاملاً مشهود بود که چنین پایان ارزشمندی را برایش رقم زد.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولان و مدیران باید راه شهدا را منشور شغلی خود قرار دهند، تصریح کرد: باید به نگاه‌ها و حرف‌های حاشیه‌ای که بر اساس عدم آگاهی عنوان می‌شود توجه نداشته و راه شهیدان را در هر جایگاهی که هستیم ادامه دهیم.

 

محمد نوری هریس نیز در این دیدار  اظهار کرد: شهدا متعلق به همگان است، شهدای مدافع حرم برای افتخار و اقتدار حکومت خود رفتند و نباید از حرکت ارزشمند شهدا شرک و تردیدی به خود راه دهیم.

 

پدر شهید بابک نوری هریس تصریح کرد: بابک معصومانه زندگی کرد و در این مدت عمر کوتاه، گناهی نکرد.

 

چاپ خبر