تداوم بارندگی ها تا پایان هفته
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه ( ۱۲ دی) به کشور، گفت: بارش برف و باران تا پایان هفته در مناطق مختلف کشور ادامه می یابد.

«احد وظیفه» درباره وضعیت هوای شهرهای مختلف کشور طی سه روز آینده به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: امروز ( دوشنبه 10 دی) در جنوب و جنوب غربی کشور، سامانه بارشی تقویت می شود.

 

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: امروز فعالیت سامانه بارشی در نواحی مرکزی و شرق کشور و در استان های کرمان، یزد، جنوب اصفهان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی افزایش خواهد یافت.

 

وی با اشاره به رگبار و رعد و برق، وزش باد و بارش باران در مناطق جنوب و جنوب غرب کشور، خاطرنشان کرد: طی امروز در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.

 

وظیفه با اشاره به بارش برف در نواحی شمال غرب کشور و در استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، گفت: سامانه بارشی روز سه شنبه ( 11 دی) از کشور خارج می شود بنابراین آسمان بیشتر مناطق کشور صاف و آفتابی خواهد شد.

 

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش پراکنده در مناطق شمال غرب کشور در روز سه شنبه، خاطرنشان کرد: پایان هفته یعنی روز چهارشنبه ( 12 دی) سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود و در روز پنجشنبه این سامانه تقویت می شود و در نیمه غربی، نوار شمالی و نواحی مرکزی کشور گسترش خواهد یافت.

 

وی درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: آسمان تهران طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه صاف تا نمیه ابری، غبار صبحگاهی و در بعدازظهر وزش باد پیش بینی می شود و در اواخر وقت روز چهارشنبه در تهران، افزایش ابر و بارش پراکنده خواهیم داشت. دمای هوای تهران نیز در این مدت در سردترین زمان 2 درجه و در گرم ترین زمان 10 درجه بالای صفر پیش بینی می شود.

 

چاپ خبر