به همت داوطلبان هلال‌ احمر خوزستان؛
طرح «یلدانه» با شعار «یلدا برای همه» اجرایی می‌ شود
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان، از اجرای طرح «یلدانه» با شعار «یلدا برای همه»، با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه، همزمان با شب یلدا از سوی این جمعیت خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، «بیژن فتاحی راد»، در جمع خبرنگاران از اجرای طرح «یلدانه» با شعار «یلدا برای همه» خبر داد و اظهار کرد: این طرح با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه، همزمان با شب یلدا از سوی جمعیت هلال احمر برگزار می شود.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان، افزود: در این طرح که به مناسبت شب یلدا اجرا می شود، اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان به درمانی، بیمارستان ها، مراکز نگهداری سالمندان، معلولان، جانبازان و کودکان بی سرپرست، پایگاه های امداد و نجات، پایگاه های اورژانس و ایستگاه های آتش نشانی رفته و لحظاتی را در کنار این افراد می گذرانند.

 

وی اضافه کرد: داوطلبان جمعیت هلال احمر با اهدای گل و شیرینی لحظات خود را با افرادی تسهیم می کنند که در لحظه های شب یلدا به جای حضور در جمع خانواده، مشغول خدمت به هموطنان خود هستند.

 

وی با بیان اینکه این طرح در سراسر استان و با حضور اعضا و کارکنان جمعیت هلال احمر در شب یلدا اجرا می شود، تصریح کرد: خیرین و علاقه مندان می توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر در سراسر استان خوزستان در این طرح بشر دوستانه همراهی و مشارکت کنند.

 

چاپ خبر