امام جمعه موقت اهواز تأکید کرد:
کارآمدی، تخصص و مسئولیت پذیری لازمه مدیریت کشور است
آیت الله حسن زاده، گفت: آنچه که امروز در سطح مدیریت کل کشور و خوزستان نیاز داریم، کارآمدی، تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، «آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده»، امروز (چهارشنبه 28 آذر) در جلسه شورای اداری خوزستان، با اشاره به مشکلات مدیریتی کشور، اظهار کرد: آنچه که امروز در سطح مدیریت کل کشور و خوزستان نیاز داریم، کارآمدی، تخصص، تعهد و مسئولیت پذیری است.

 

امام جمعه موقت اهواز، خوزستان را استانی دولتی دانست و اضافه کرد: از ابتدا که توسعه این استان بر پایه نفت شکل گرفت، عموماً مردم به فکر اشتغال در بخش دولتی بودند و این مسئله مانع رسیدن استان به توسعه و پیشرفت شده است.

 

وی با بیان اینکه مردم باید در خوزستان و تمام کشور،  احساس کرامت کنند، اذعان داشت: حداقل حق یک شهروند داشتن احساس امنیت است که باید برای مردم تأمین شود؛ مشکلات اقتصادی موجود در کشور نیز باید در حد امکان و توان حل شود تا مردم با مشکلات معیشتی مواجه نشوند.

 

آیت الله حسن زاده، با ابراز تأسف از اینکه معامله ای آشکار در مدیریت ها مشاهده می شود، تصریح کرد: برای گرفتن پست های مدیریتی در کشور معاملات می شود که البته حتی وزرای کشور نیز برای دریافت رأی اعتماد همین کار را انجام می دهند.

 

وی با اشاره به یک هزار و 200 نفر نیروی مازاد شرکت نیشکر هفت تپه، افزود: وقتی شرکتی را به بخش خصوصی واگذار کردند از ضعف آن صحبت می کنند در حالی که این طور نبوده، زیرا این بخش روی کار بودن نیروهای مازاد را مانع اصلی مدیریت صحیح می داند.

 

چاپ خبر