دبیر جبهه پیشرفت رفاه و عدالت خبر داد
تنظیم سند راهبردی انتخابات مجلس یازدهم
محمدی نوری از تنظیم سند راهبردی انتخابات مجلس یازدهم در اولین نشست ستاد انتخابات جببه پیشرفت رفاه و عدالت خبر داد.

«محمدجواد محمدی نوری» در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد اولین نشست اعضای ستاد انتخابات این جبهه گفت: اولین نشست اعضای ستاد انتخابات جبهه پیشرفت و رفاه را با حضور ۷ دبیرکل منتخب جبهه در ستاد انتخابات این جبهه برگزار شد.

 

 دبیر جبهه پیشرفت رفاه و عدالت اظهار کرد: این جلسه با هدف بررسی سیاستها و اهداف و برنامه ها و تدوین ساختار و انتخاب رئیس ستاد برگزار شد و مباحث خوبی هم در بحث آرایش سیاسی جبهه برای انتخابات صورت گرفت.

 

 محمدی تصرح کرد: طراحی گفتمان سیاسی و برنامه ریزی برای شناخت ضرورتهای بایسته در انتخابات و رسیدن به نقطه اجماع فکری و سیاسی در درون جبهه با هدف اجرایی شدن اقدامات این ستاد از جمله موضوعاتی بوده که به خوبی مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

دبیر جمعیت جوانان انقلاب اسلامی تاکید کرد: هدف از این جلسه اجماع بیشتر به خاطر وحدت ۲۴ حزب درون جبهه و اثرگذاری این جریان قانونی کشور در عرصه انتخابات آینده کشور است.

 

محمدی نوری گفت: بدلیل پایان یافتن زمان نشست قرار شد ادامه بحث طراحی و تدوین تئوری سیاسی جبهه برای انتخابات اینده مجلس یازدهم در جلسه بعدی مطرح شود.

 

دبیر جبهه پیشرفت رفاه و عدالت یادآور شد: بنا شد علاوه برای تنظیم سند راهبردی انتخابات مجلس یازدهم ضمن تصویب ساختار ستاد انتخاباتی، با اجماع کلیه اعضا نیز احتمال می رود رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت رفاه و عدالت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  تعیین و معرفی شود. در این جلسه حسن بیادی، سید ابوالقاسم رئوفیان، مهدی صادق ، علی کیهانیان، سید محمد میر باقری و علی مدنی  حضور داشتند/.

چاپ خبر