باید در برابر توطئه های شوم دشمنان مقاوم و هوشیار باشیم
جانشین معاونت هماهنگ‌ کننده نیروی انتظامی گفت: پیام شهدا به جوانان و مردم جامعه این است که باید همواره در برابر خواسته ها و توطئه های شوم دشمن هوشیار و مقاوم بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، مردم قدرشناس و شهید پرور کهگیلویه و بویراحمد با شور وصف ناشدنی امروز (۱۸ آذر) پیکر مطهر آلاله سرخ و سرباز وطن را بر روی دستان پرمهر خود از میدان امام حسین (ع) تا میدان هفت تیر یاسوج تشییع کردند.


جوانان و نوجوانان یاسوجی با احساسات پاک و عشق به ساحت مقدس شهدا با بوسه بر تابوت پیکر مطهر این آلاله سرخ، اشک ماتم ریختند و بر مبارزه جدی با تروریسم تاکید کردند.


عشایر غیور استان پیکر مطهر فرزند خود را در میان حزن و اندوه فراوان تشییع کرده و برای حراست از آرمانها و کیان انقلاب اسلامی با خون شهید پیمان بستند.

 


جانشین معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی نیز در این آیین گفت: امنیت، آرامش و اقتدار امروز جمهوری اسلامی در این فضای پرآشوب و ناامن دنیا مدیون از خودگذشتگی و ایثارگری های شهداست. 


سردار محسن فتحی با بیان اینکه باید قدردان شهدا و خانواده های آنان بود، افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همچنان برای حفظ آرمان ها و ارزش های انقلااب اسلامی تا پای جان ایستاده است.


وی یادآور شد که دشمنان این نظام و انقلاب در۴۰ سال گذشته با انواع توطئه ها، ترفندها، تهدیدها و حرکت های کور تروریستی به دنبال تضعیف و جلوگیری از حرکت رو به پیشرفت ایران اسلامی بوده اند.


وی یادآور شد: دشمنان بدانند با فداکاری جوانان برومند و شجاع این مرز و بوم هرگز به اهداف شوم خود نمی رسند.


سردار فتحی گفت که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تقدیم ۱۳هزار شهید و جانفشانی جوانان برومند این سرزمین همواره در هر گوشه ای از این مرز و بوم پاسدار امنیت، ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی خواهد بود.


جانشین معاونت هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: پیام شهدا به جوانان و مردم جامعه این است که باید همواره در برابر خواسته ها و توطئه های شوم دشمن هوشیار و مقاوم بود.
پیکر مطهر شهید رنجبر پس از تشییع در گلزار شهدای شهر یاسوج به خاک سپرده شد.

 


پنجشنبه هفته گذشته خودروی وانت تویوتا حامل مواد منفجره ساعت ۹:۵۵ دقیقه قصد ورود به مقر ستاد انتظامی شهرستان چابهار را داشت که با مقاومت ماموران انتظامی روبه رو شد و عامل انتحاری، این خودرو را در ورودی این ستاد منفجر کرد و به هلاکت رسید.

۳ نفر در این حادثه تروریستی زخمی و ۲ نفر از جمله ستوان یکم داریوش رنجبر شهید شدند.


۱۰ نفر از حادثه دیدگان از کادر نیروی انتظامی و بقیه شهروندان عادی بودند که در آن حوالی در حال تردد و مشغول فعالیت روزمره بودند.


برخی شبکه های اجتماعی نوشته اند: گروهکی تحت عنوان «انصارالفرقان» مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفته است.


شهرستان چابهار از شرق با کشور پاکستان، از جنوب با دریای عمان(مکران)، از غرب با بندر کنارک و از شمال به شهرستانهای دیگر سیستان و بلوچستان متصل است.


بندر و منطقه آزاد چابهار در فاصله ۶۴۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است. 

چاپ خبر