برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی ویژه فعالان کانون های مساجد شهرستان بیله سوار
رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیله سوار، گفت: آمادگی کامل برای برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی ویژه فعالان کانون های مساجد شهرستان بیله سوار وجود دارد و با مشارکت فعالان می توانیم در زمینه توسعه اشتغال زایی این صنعت تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل، فرنام حامد امروز (18 آذرماه) در دیدار مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار و جمعی از مدیران مسئول با امام جمعه بخش جعفرآباد گفت: همکاری بین دستگاهی به ویژه فعالان کانون های مساجد موجب افزایش ظرفیت ها می شود و باید در زمینه توسعه اشتغال زایی برای عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی تلاش شود.

 

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیله سوار، تصریح کرد: آمادگی کامل برای برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی ویژه فعالان کانون های مساجد شهرستان بیله سوار وجود دارد و با مشارکت فعالان می توانیم در زمینه توسعه اشتغال زایی این صنعت تلاش کرد.

 

این مقام مسئول، عنوان کرد: اشتغالزایی و ایجاد فرصت های اشتغال یکی از مهمترین اهداف برگزاری چنین دوره های آموزشی است که با استقبال خوب جوانان مواجه می شود.

 

حامد، تاکید کرد: آموزش های صنایع دستی فرصت مناسبی است تا جوانان را با آداب و رسوم و گذشته خود آشنا کنیم و در این میان با مهارت آموزی زمینه اشتغال زایی را نیز فراهم کنیم.

 

وی، اظهار داشت: پس از پایان دوره به هنرآموزان کارت های مهارت صادر و کسانی که آمادگی ایجاد زیرساخت برای فرصت شغلی دارند تسهیلات بانکی در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

چاپ خبر