رئیس کل دادگستری استان لرستان:
الگوبرداری از برنامه های ایرانی در حوزه فرهنگی و مذهبی جهت تحقق اهداف شعار سال
بدری، با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال در رشد اقتصادی جامعه، گفت: الگو برداری از برنامه های ایرانی در حوزه فرهنگی ومذهبی از برنامه های دادگستری لرستان جهت تحقق شعار سال است.

جعفر بدری، درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود: تحقق شعار سال بستر رشد و توسعه کشور و خنثی شدن توطئه های اقتصادی دشمنان است.

 

رئیس کل دادگستری استان لرستان، اظهار داشت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند عزم مردم و مشارکت جدی مردم و مسئولان است.

 

وی با بیان اینکه مردم باید خرید کالاهای داخلی را در اولویت قرار دهند تا رونق به بخش تولید برگردد، گفت: زمینه برای تحقق عدالت در کشور و تولید کالاهایی باکیفیت و رقابت‌پذیر با مشابه خارجی است.

 

بدری،بیان کرد: با پیگیری دادگستری استان جهت تحقق اهداف شعار سال جلسات مختلفی در دادگستری استان لرستا برگزار شده است.

 

وی بیان کرد: همچنین پی گیری لازم مبنی بر خرید لوازم و تجهیزات ایرانی در استان به عمل آمده است.

 

رئیس کل دادگستری استان لرستان، ادامه داد: همچنین تلاش شده است از برنامه های ایرانی در برنامه های فرهنگی و مذهبی استفاده شود.

 

بدری اظهار کرد: طی جلساتی با همکاران قضایی و اداری راهکارهای لازم در جهت استفاده از کالای ایرانی و یادآوری مطالب در بین خانواده های کارکنان در جهت پیشبرد شعار سال برگزار شده است.دری، بهره برداری هرچه تمام از کالاهای ایرانی در تمام حوزه های قضایی و توجیه سرحلقه و گروه های جهادی در خصوص تبلیغات محیطی کالاهای ایرانی در بین همکاران و عموم جامعه از دیگر برنامه های دادگستری استان در راستای تحقق اهداف شعار سال است.

 

چاپ خبر