به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش؛
نشست کتابخوان با عنوان «حال خوش خواندن» برگزار می شود
مدیر کل کتابخانه عمومی استان اردبیل گفت: نشست کتابخوان با عنوان «حال خوش خواندن» به مناسبت روز دانشجو و هفته پژوهش ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار می شود.

رباب عزیزخانی، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: همزمان با روز دانشجو و هفته پژوهش نشست کتابخوان با عنوان «حال خوش خواندن» ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار می شود.

 

مدیر کل کتابخانه عمومی استان اردبیل، تصریح کرد: این ویژه برنامه یکشنبه 18 آذرماه از ساعت 14 در دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل برگزار خواهد شد.

 

این مقام مسئول، خاطر نشان کرد: معرفی و بررسی کتاب ها، همراه با برگزاری مشاعره، مسابقه و اهدا جوایز به منتخبان از بخش های دیگر این برنامه فرهنگی خواهد بود.

 

وی، افزود: دکتر مهدی میرزا رسول زاده از اساتید و شعرای برجسته کشور به عنوان سخنران و میهمان ویژه این برنامه های حضور خواهند داشت.

 

عزیزخانی با اشاره به اینکه این نشست های کتاب خوانی در سطوح مختلف علمی و دانشگاه تاثیرهای سازنده ای خواهد داشت، ادامه داد: ترویج کتابخوانی باید در همه بخش های جامعه صورت گیرد تا فراگیری این فرهنگ عامه به سرعت جایگاه واقعی خود را پیدا کند.

چاپ خبر